Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πιθανά και...απίθανα ζευγάρια στην ιστορία της Κάντυ
Χθες στις 5:44 pm από fay450

» Candy Candy Final Story - Translated in English
Κυρ Οκτ 22, 2017 3:50 pm από fay450

» Χαρούμενα γενέθλια...
Σαβ Οκτ 21, 2017 6:00 pm από ariathniM

» Συγκατοίκηση αδερφική ή μήπως όχι...;
Τρι Οκτ 10, 2017 12:36 pm από Aldebaran

» Υιοθεσία από άντρα; Απορία νομικής φύσης
Σαβ Οκτ 07, 2017 12:51 am από fay450

» Πολυπόθητη μετάφραση
Τετ Οκτ 04, 2017 2:05 pm από Arubato

» Καλως ορίσατε!
Τετ Οκτ 04, 2017 1:13 pm από Arubato

» Η μουσική της σειράς
Παρ Σεπ 15, 2017 6:20 pm από fay450

» Τα σχέδια του Βαγγέλη
Παρ Σεπ 15, 2017 12:22 am από katerina

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Μοιραστείτε | 

Συζητηση διχως τελος για το τελος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : μικρό σπίτι του αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:16 pm

Ακάλια τί αβατάρ είναι αυτό, γρήγορα να παρέμβη το Ε.Σ.Ρ., ο υπουργός δημοσίας τάξεως και το τμήμα ηθών, γρήγορα, καλά αν ήταν ο Αλμπερτ θέμα δεν θα γινόταν αλλά τώρα πνίγομαι! Και εγώ το φυσάω και δεν κρυώνει Ολόκληρο πρίγκηπα για πέταμα τον έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2377
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:21 pm

Δοκιμάζω διάφορα αγαπημένα μου...
Image hosted by servimg.com Image hosted by servimg.com Image hosted by servimg.com

nina

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:25 pm

Κοριτσια δεν πτοουμαστε! Ειμαστε περισσοτερες ! Η ισχυς εν τη ενωση!

Ακαλια αυτο με το φιλι να επιλεξεις ειναι τελειο
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:25 pm

Συγκοπή θα μου ρθει, αύριο θα πάω να κοιτάξω το σαχαρό μου! Αχ άλμπερτ μου, εσύ έτσι το άφησες το κορίτσι να φύγει χωρίς καν ένα φιλάκι! Αλλά φίλε Αλμπερτ θα έρθει και η δική σου η σειρά και τότε... θα φιλάς την Κάντυ μας αιωνίως ως[b]σύζυγος της πλέον.
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:31 pm

nina έγραψε:
Κοριτσια δεν πτοουμαστε! Ειμαστε περισσοτερες ! Η ισχυς εν τη ενωση!

Ακαλια αυτο με το φιλι να επιλεξεις ειναι τελειο

Έγινε!!!!!

ariathniM έγραψε:
Συγκοπή θα μου ρθει, αύριο θα πάω να κοιτάξω το σαχαρό μου! Αχ άλμπερτ μου, εσύ έτσι το άφησες το κορίτσι να φύγει χωρίς καν ένα φιλάκι! Αλλά φίλε Αλμπερτ θα έρθει και η δική σου η σειρά και τότε... θα φιλάς την Κάντυ μας αιωνίως ως[b]σύζυγος της πλέον.

Όχι, αν είναι να πάθεις συγκοπή να τα βγάλω
είπα να χαρούμε κι εμείς λίγο οι Τερρυκιές που έχουμε μείνει με την πίκρα του χωρισμού....

ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 8:36 pm

Άλμπερτ όμως νυμφίο με γαμπριάτικο κουστούμι μόνο εμείς έχουμε Στο τέλος τον ξυρίζουν το γαμπρό! Τον χορό του Ησαια η Κάντυ μας με κείνον θα τον χορέψει,
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3558
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 9:06 pm

Θέλουμε και εμείς άβαταρ με κίνηση!
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 10:39 pm

Aldebaran έγραψε:
Θέλουμε και εμείς άβαταρ με κίνηση!

Ψάχνοντας για κινούμενο αβαταρ με τον Άλμπερτ (είδατε καλή που είμαι? Άσχετα ότι δεν βρήκα τίποτα, το προσπαθώ, αλήθεια!) βρήκα αυτό εδώ

http://cgi.ebay.com/CANDY-CANDY-Mr-Albert-Yumiko-Igarashi-Painting_W0QQitemZ390119587092QQcmdZViewItemQQptZArt_Paintings?hash=item5ad4f07d14

τι είναι???? Να υποθέσω ότι είναι αυθεντικό έργο της Ιγκαράσι???

Έκλεψα και την εικόνα και την έσωσα εδώ, σε περίπτωση που γίνει κάτι και δεν μπορείτε να δείτε το λινκ

ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Πεμ Ιαν 14, 2010 11:00 pm

Ακαλια μου να είσαι καλά, που τα βρίσκεις αυτά βρε θηρίο, κούκλος, κούκλος, κούκλος!!! Σ'ευχαριστώ. δεν μπορώ να αλλάξω το χρώμα της γραμματοσειράς μου όσο και αν προσπαθώ το μεγεθος, προεπιλογή κάνω αλλά... Αλλά κούκλος, κάτι ξέρω εγώ που τον ερωτεύτηκα αλλά είπαμε οικογένειες δεν χαλάμε, είπαμε είναι για την Κάντυ, είπαμε εγώ και η alderaban θα βρούμε απογόνους του, διδύμους!
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 1:55 am

ariathniM έγραψε:
Ακαλια μου να είσαι καλά, που τα βρίσκεις αυτά βρε θηρίο, κούκλος, κούκλος, κούκλος!!! Σ'ευχαριστώ. δεν μπορώ να αλλάξω το χρώμα της γραμματοσειράς μου όσο και αν προσπαθώ το μεγεθος, προεπιλογή κάνω αλλά... Αλλά κούκλος, κάτι ξέρω εγώ που τον ερωτεύτηκα αλλά είπαμε οικογένειες δεν χαλάμε, είπαμε είναι για την Κάντυ, είπαμε εγώ και η alderaban θα βρούμε απογόνους του, διδύμους!

Για να αλλάξεις τη γραμματοσειρά και γενικότερα για οποιεσδήποτε αλλαγές στο κείμενο πρέπει πρώτα να μαυρίσεις (να επιλέξεις) όλο το κείμενο και μετά να πας στο χρώμα γραμματοσειράς, μέγεθος ή γραμματοσειρά.
ΠΡΟΣΟΧΗ:για κάθε αλλαγή που θα κάνεις πρέπει να επιλέγεις πάντα το κείμενο(να το μαυρίζεις)
Αν θέλεις να κάνεις 3 αλλαγές θα επιλέξεις το κείμενο και τις 3 φορές.
Δοκίμασέ το και αν έχεις πρόβλημα πάλι πες μου

Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 9:28 am

Χε.. Twisted Evil μάλλον κατάλαβα πως γίνονται οι κινούμενες εικονούλες.

Θα κάνω επιτομή στο μάνγκα και θα επανέρθω δριμύτερη...
nina

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 10:33 am

Τι να κανει και η καημενη η Ιγκαρασι με την τρελη τη Μιζουκι που εμπλεξε !

Μεχρι και περουκα εβαλε στον Αλμπερτ για να μοιασει στον Τερρυ αλλα δεν...

Τα σχεδια της ομως ειναι ανεπαναληπτα και καθε φορα που τα βλεπω λυπαμαι τοσο πολυ που δεν θα ξαναδουμε κοινη τους δουλεια
:
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 11:00 am

[size=18]Και εμένα μου λείπουν τα σχέδια της Igarashi, καλές οι νουβέλες αλλά η αλήθεια είναι οτι την Κάντυ (και όλους τους χαρακτήρες) την ερωτευτήκαμε πρώτα για το σώμα και μετά με τη ψυχή καθώς πρώτα ήρθε το ανιμέ στη ζωή μας. Θέλω Igarashi back. Ψυχη και σώμα! Αν δεν ήταν η Igarashi τι θα είχαμε τώρα για avatar, της αξίζει η δόξα [/size!]
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 11:02 am

Ακάλια μου να' σαι καλά σαν τα ψηλά βουνά, τώρα κατάλαβα το επιλέγουμε και το χρωματίζουμε, ωραία μια χαρά πάει αν σκεφτείς ότι δεν ήξερα ότι το ποντίκι να πιάνω όταν γράφτηκα με βλέπω σε κάνα χρόνο με μάστερ.Τα σεμινάρια πληροφορικής δεν γίνονται, δεν ξέρω γιατί η πολιτεία δεν έχει διορίσει ακόμα γενικούς γραμματείς στα δια βίου εκπαίδευσης, έχω παρακολουθήσει ιταλικά, οικονομία και είναι πολύ καλά και σας τα προτείνω αν έχετε ώρα, είναι δωρεάν.

Και τώρα στο θέμα μας. Η αλήθεια είναι οτι αλμπερτικιές είμαστε λίγες, εγώ η Λορένα, η ALDERABAN, υπήρχε και η χουανίτα αν δεν κάνω λάθος αλλά η ιστορία υποδεικνύει ότι οι μειοψηφίες έγραψαν ιστορία. Και πολλές φορές είχαν δίκιο

Και δώασμε κάποτε και ένα φιλάκι σε έναν ωραίο, μακρυμάλλη νεαρό, δηλ μας το πήρε το φιλί, αντιδράσαμε όμως ήταν και ο ερμής ανάδρομος, ήταν και ωραίος ο ηθοποιός, το έσπρωξε και λίγο το θέμα, πήρε και την χαστούκα του στο τέλος. Τα καλά όμως έπονται με το συζυγό μας, το νόμιμο στεφάνι μας τον οποίο θα πάρουμε με δόξα και τιμή και με τον οποίο θα χαρούμε την κάθε μας στιγμή.
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 11:20 am

off topic
Συγγνώμη που βγαίνω εκτός θέματος αλλα θέλω να πω ότι ζω μόνιμα στη Χίο (για όσους δεν το ξέρουν) και εδώ τουλάχιστον γίνονται σεμινάρια πληροφορικής δωρεάν, και μάλιστα είναι αρκετά.
Για ψάξτε το....

ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 11:32 am

Ακάλια μου είχα σκοπό να πάω φέτος πληροφορική αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά συνεχώς το αναβάλλουν, οι καθηγητές είναι πολύ κατερτησμένοι και γίνεται πολύ καλή δουλεία, έχει τρεις ξένες γλώσσες, θέατρο, φωτογραφία, πληροφορική, οικονομία, μαρκετινγκ,λογοτεχνία εκτός αυτού γνωρίζεις νέο κόσμο και κρατάς φιλίες. Συγνώνη βγήκα και εγώ εκτός θέματος αλλά για όσες θέλουν είναι τα δια βίου εκπαίδευσης ενηλίκων και απλώς μια αίτηση χρείαζεται να συμπληρωθεί, τίποτα άλλο.

Μόνιμα στη Χίο, δεν μπορώ να το φανταστώ! Νιώθεις μοναξιά, έχει ζωή;
juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 11:44 am

ariathniM έγραψε:
Ακάλια μου να' σαι καλά σαν τα ψηλά βουνά, τώρα κατάλαβα το επιλέγουμε και το χρωματίζουμε, ωραία μια χαρά πάει αν σκεφτείς ότι δεν ήξερα ότι το ποντίκι να πιάνω όταν γράφτηκα με βλέπω σε κάνα χρόνο με μάστερ.Τα σεμινάρια πληροφορικής δεν γίνονται, δεν ξέρω γιατί η πολιτεία δεν έχει διορίσει ακόμα γενικούς γραμματείς στα δια βίου εκπαίδευσης, έχω παρακολουθήσει ιταλικά, οικονομία και είναι πολύ καλά και σας τα προτείνω αν έχετε ώρα, είναι δωρεάν.

Και τώρα στο θέμα μας. Η αλήθεια είναι οτι αλμπερτικιές είμαστε λίγες, εγώ η Λορένα, η ALDERABAN, υπήρχε και η χουανίτα αν δεν κάνω λάθος αλλά η ιστορία υποδεικνύει ότι οι μειοψηφίες έγραψαν ιστορία. Και πολλές φορές είχαν δίκιο

Και δώασμε κάποτε και ένα φιλάκι σε έναν ωραίο, μακρυμάλλη νεαρό, δηλ μας το πήρε το φιλί, αντιδράσαμε όμως ήταν και ο ερμής ανάδρομος, ήταν και ωραίος ο ηθοποιός, το έσπρωξε και λίγο το θέμα, πήρε και την χαστούκα του στο τέλος. Τα καλά όμως έπονται με το συζυγό μας, το νόμιμο στεφάνι μας τον οποίο θα πάρουμε με δόξα και τιμή και με τον οποίο θα χαρούμε την κάθε μας στιγμή.

Με όλο το σεβασμό οι λαοί έγραψαν την ιστορία, και εμείς είμαστε ΛΑΟΘΑΛΑΣΣΑ! που πάτε βρε κατακαημένα;
Δεν θα ξανάρθει; ΠΑΛΙ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΑΛΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΘΑ'ΝΑΙ.
Εμείς ένα φιλί δώσαμε κυρία μου και γράψαμε 8 manga και 70 επεισόδια! Όχι για να δεις τι φιλία δίνουμε.
Πλάκα-πλάκα δουλεύω παράλληλα και ρίχνω ματιές στο forum και γράφω και καμία ατάκα και ξεπερνώ τη θλίψη μου, ειδάλλως !@@#$ από τα νεύρα μου.
Και σιγά που είστε λίγοι, είστε και ξεροκέφαλοι, έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου, να ρητορεύω. Believe Me!
nina

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 12:07 pm

Να σαι καλα βρε Juliet μου φτιαχνεις τη διαθεση

Μια φωτο βρηκαν κι αυτες και ονειρευονται γαμους και πανυγηρια

Ας ριξουν και μια ματια στο you tube να δουνε τι εχουν φτιαξει οι φιλοι μας ανα το κοσμο με την Καντυ και τον Τερρυ και τα ξαναλεμε
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 12:27 pm

Δέχομαι την κριτική, την δέχομαι( βάλλομαι από παντού, είμαι και μοναχούλα) Πίνω το πικρό ποτήριον και σιωπώ αλλά θα έρθει η ώρα που θα δικαιωθώ! Θα βοηθήσει και η θεία δύναμη!
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 4:18 pm

Μην απογοητεύεσαι φιλενάδα

Σημασία έχει με ποιόν μένει στο τέλος η Κάντυ και όχι ποιός έκαψε καρδιές...

Οπότε, να ξέρεις πως είσαι με την πλευρά των νικητών...
ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 4:42 pm

Αχ βρε ariathniM μου αν και Αντονικιά οφείλω να ομολογήσω οτι όλο το στόρυ προς τον Τέρρυ γέρνει! Τι να πω έχω μπερδευτεί με ποιον τελικά θα καταλήξει η Κάντυ Καλός ο Άλμπερτ και όμορφος μου θυμίζει και τον Άντονυ αλλά δε μου κολλάει ερωτικά με την Κάντυ όπως ο Τέρρυ! Νομίζω οτι θα απογοητευτώ λιγάκι αν δεν τα ξαναβρει με τον Τέρρυ περάσαν πολλά για να μην είναι μαζί!!! Τέλος πάντων άγνωστες οι σκέψεις της Μιζούκι!
juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 5:13 pm

Aldebaran έγραψε:
Μην απογοητεύεσαι φιλενάδα

Σημασία έχει με ποιόν μένει στο τέλος η Κάντυ και όχι ποιός έκαψε καρδιές...

Οπότε, να ξέρεις πως είσαι με την πλευρά των νικητών...

Αν της κάηκε η καρδιά της καημένης και όχι μόνο τι θα πάρετε βρε; την ξανθιά περούκα; να σου χαρίσω εγώ μία από τώρα να μην γκρινιάζεις;
Έλα-έλα, πλακίτσα κάνουμε!
nina

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 5:32 pm

Ετσι ειναι ΜΙΜΙ μου οπως τα λες. Οι περισσοτεροι θα απογοητευτουμε αν η Καντυ δεν καταληξει με τον Τερρυ. Γιατι το θεμα δεν ειναι να κερδισει ο Αλμπερτ ή ο Τερρυ, αλλα ο μεγαλος ερωτας! Ο ερωτας που εγινε αγαπη, που δοκιμαστηκε απο χωρισμους, εγωισμους, αποστασεις και αντεξε! Αυτο ειναι το μηνυμα που πρεπει να κερδισει!

Και η Καντυ το λεει καθαρα στο γραμμα της:

''Ποτε δεν θα ξεχασω την ζεστασια του στηθους σου στην πλατη μου''

Αυτο τα λεει ολα! Τα υπολοιπα ειναι παρηγορια στον αρρωστο
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 7:34 pm

juliet έγραψε:

Αν της κάηκε η καρδιά της καημένης και όχι μόνο τι θα πάρετε βρε; την ξανθιά περούκα; να σου χαρίσω εγώ μία από τώρα να μην γκρινιάζεις;
Έλα-έλα, πλακίτσα κάνουμε!

Εννοούσα τις καρδιές των φαν γιατί της Κάντυ χτυπούσε εξ απ ανέκαθεν geek για τον πρίγκηπά της.
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζητηση διχως τελος για το τελος   Παρ Ιαν 15, 2010 8:24 pm

Μίμι και συ παιδίον βρούτε, και σύ Ας το καταπιώ και αυτό. Πλάκα κάνω έτσι!

Συζητηση διχως τελος για το τελος
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: