Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Ιούνιος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πολυπόθητη μετάφραση
Χθες στις 11:25 pm από fay450

» ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
Χθες στις 10:32 pm από fay450

» ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΛΟΦΟ
Παρ Ιουν 16, 2017 2:17 pm από Aldebaran

» Καλύτερη τιμωρια
Παρ Ιουν 16, 2017 1:52 pm από Aldebaran

» Ποιο δώρο έκανε πιο ευτυχισμένη την Κάντυ?
Κυρ Ιουν 11, 2017 6:11 pm από ariathniM

» Ο ρόλος της ζωής του
Πεμ Ιουν 08, 2017 10:52 am από Uranya

» Τέρρυ - Άλμπερτ : οι ομοιότητες
Τρι Ιουν 06, 2017 4:35 pm από Uranya

» ΡΟΚΣΤΟΥΝ
Σαβ Ιουν 03, 2017 9:52 am από Uranya

» athnony-candy
Παρ Μαϊος 12, 2017 4:19 pm από Uranya

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Registration date : 01/10/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τρι Φεβ 02, 2010 2:42 am

Περιμένω εναγωνίως την γνώμη σας, αν και οι Τερικιές πιστεύω θα χαρούν αρκετά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Registration date : 29/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τρι Φεβ 02, 2010 3:31 am

πολυ καλο!εκει με το γραμμα του τερρυ με πηραν τα κλαμματα!!
και επιτελους μια ερωτικη σκηνη μεταξυ τερρυ και καντυ!! γιατι ειχα βαρεθει τοσο καιρο να διαβαζω για τις ερωτικες επιδοσεις του αλμπερτ (ειμαστε και εμεις hot κυριοι και μαλιστα πιο hot απο τον θειο!!)
ευγε!!!
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τρι Φεβ 02, 2010 7:52 am

Μπράβο , μ'άρεσε πάρα πολύ η αισιόδοξη οπτική με την οποία προσεγγίζεις το ζήτημα για όλη την παρέα αλλά περισσότερο εννοείται για την Κάντυ και τον Τέρυ. Κάθε φορά που διαβάζω candyfic με τον Τέρυ συνειδητοποιώ τι αποθημένα παιδιά μας έχουν μείνει και όχι μόνο για την κατάληξη αλλά και για περισσότερες χμ, τρυφερές και όχι μόνο στιγμές. Γία αυτό διπλό μπράβο
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τρι Φεβ 02, 2010 12:41 pm

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας κορίτσια και για τα καλά σας λόγια. Ήθελα να είναι αισιόδοξο γιατί με πόνέσαν ήδη πολύ τα όσα πέρασαν οι αγαπημένοι μας ήρωες στα χέρια της Μιζούκι. Όσο για τα απωθημένα.. ήταν θεωρώ η φυσιολογική και απόλυτη έκφραση για το μέγεθος ενός τέτοιου έρωτα όπως του Τέρυ με την Κάντυ.
nina

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τρι Φεβ 02, 2010 7:40 pm

Μπραβο nansecrets !!!!!!

Ηταν σαν να παρακολουθησα τα τελευταια επεισοδια του anime!!!! Εμμμ......χωρις καποιες λεπτομερειες φυσικα

Παντως ειναι καταπληκτικο το ποσο μοιαζουν τα μυαλα των τερρικων τελικα Βρηκα πολλες ομοιοτητες με το δικο φικ!!!
Βεβαια σε βρηκα και πολυ γενναιοδωρη με την ακατανομαστη αλλα.......αν ειναι να την ξεφορτωθουμε ε.... ας παει και το παλιαμπελο!

Να σαι καλα nansecrets μου εφτιαξες την διαθεση!
ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Φεβ 03, 2010 9:46 am

Να σαι καλά!!! το τέλος που πάντα ονειρευόμουν για την Κάντυ μετα την πατάτα της Μιζούκι!!! τι ωραίο που είναι ένα χάπι έντ για όλους τους ήρωες!!!
cristi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Φεβ 03, 2010 9:11 pm

ενα εχω να πω απλα ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!
γιουπιιι
επιτελους!εδωσες ενα τελος που αξιζε σε ΟΛΟΥΣ
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Πεμ Φεβ 04, 2010 12:25 am

nina έγραψε:
Μπραβο nansecrets !!!!!!

Ηταν σαν να παρακολουθησα τα τελευταια επεισοδια του anime!!!! Εμμμ......χωρις καποιες λεπτομερειες φυσικα

Παντως ειναι καταπληκτικο το ποσο μοιαζουν τα μυαλα των τερρικων τελικα Βρηκα πολλες ομοιοτητες με το δικο φικ!!!
Βεβαια σε βρηκα και πολυ γενναιοδωρη με την ακατανομαστη αλλα.......αν ειναι να την ξεφορτωθουμε ε.... ας παει και το παλιαμπελο!

Το δικό σου fic nina δεν το είχα διαβάσει και μόλις το είπες πήγα το έψαξα και το απόλαυσα μέχρι τέλους!!! Είναι υπέροχο!!!

Τελικά έπαθα πλάκα γιατί πράγματι σε κάποια σημεία είχαμε την ίδια σχεδόν έμπνευση για την διατύπωση. Τι να πω αγαπημένη nina! Τα μεγάλα Τερρικά πνεύματα συναντήθηκαν!!!
Ο Τέρυ μιλούσε, όχι εμείς!!! Εμείς απλά γράφαμε τις δικές του σκέψεις και επιθυμίες!!!
Χαίρομαι πολύ που σας άρεσε και νιώθω πολύ περήφανη που κατάφερα να ασχοληθώ με κάτι που αγαπώ από παιδί και να βγεί κάτι καλό!
candy+terry

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Τόπος : Καλοκαιρινο σχολειο στην Σκωτια
Registration date : 28/03/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Πεμ Φεβ 04, 2010 3:04 am

αχ!! μου αρεσε παραααααααααααααααααααααααααααααααα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μπραβο σου!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το τελος που επρεπε να ειχαν ο τερρυ με την καντυ
οσον αφορα την σουζανα, ησουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ μαζι της!!! τοσα το εκανε το παιδι μας !!! τεσπα!
και παλι ΜΠΡΑΒΟΟ
nina

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Πεμ Φεβ 04, 2010 6:57 pm

nansecrets έγραψε:
nina έγραψε:
Μπραβο nansecrets !!!!!!

Το δικό σου fic nina δεν το είχα διαβάσει και μόλις το είπες πήγα το έψαξα και το απόλαυσα μέχρι τέλους!!! Είναι υπέροχο!!!

Τελικά έπαθα πλάκα γιατί πράγματι σε κάποια σημεία είχαμε την ίδια σχεδόν έμπνευση για την διατύπωση. Τι να πω αγαπημένη nina! Τα μεγάλα Τερρικά πνεύματα συναντήθηκαν!!!
Ο Τέρυ μιλούσε, όχι εμείς!!! Εμείς απλά γράφαμε τις δικές του σκέψεις και επιθυμίες!!!
Χαίρομαι πολύ που σας άρεσε και νιώθω πολύ περήφανη που κατάφερα να ασχοληθώ με κάτι που αγαπώ από παιδί και να βγεί κάτι καλό!

Ευχαριστω nan πραγματικα και εγω γελουσα οταν διαβαζα το δικο σου σκεφτομενη τις ομοιοτητες! Κι εγω ηθελα να δωσω το τελος που επιθυμουσα σαν παιδι! Βεβαια εσυ ησουνα πιο τολμηρη οφειλω να ομολογησω! Ειδικα οταν μετα τον αρραβωνα ....... ξερεις να μην αποκαλυπτω λεπτομερειες εριξα τετοιο γελιο με την ανυπομονησια σου! Το απολαυσα ομως, ηταν τελεια σκηνη!

Μας αξιζε να γελασει λιγο το χειλακι μας μετα απο τοσα δακρυα!!!
elpidaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:20 pm

νανσυ το διαβασααααα!!!!!! μου αρεσε!!!!! αν και καποιες σκηνες....γκουχου, γκουχου.....εεε....οκ δεν τις διαβασα!!!!!
ειμαι λιγο μικρη για αυτα!!!!

εε παιδια προσεχετε τι γραφετε! υπαρχουν και παιδακια εδω μεσα!!!!!
βαλτε κανενα Χ απεξω!!!!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:26 pm

elpidaki έγραψε:
νανσυ το διαβασααααα!!!!!! μου αρεσε!!!!! αν και καποιες σκηνες....γκουχου, γκουχου.....εεε....οκ δεν τις διαβασα!!!!!

βαλτε κανενα Χ απεξω!!!!

Αχ με αιφνιδιασες!!!! Το διαβασες τωρα με τις πανελληνιες??? Γιατι??? Αστα τα Χ τωρα εισαι 18 !!! Αληθεια σου αρεσε? Εμενα οχι και τοσο.. No Αλλα δεν με πειραζει το κεφι μου το εκανα!! lol!
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:34 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

βαλτε κανενα Χ απεξω!!!!

Αχ με αιφνιδιασες!!!! Το διαβασες τωρα με τις πανελληνιες??? Γιατι??? Αστα τα Χ τωρα εισαι 18 !!! Αληθεια σου αρεσε? Εμενα οχι και τοσο.. No Αλλα δεν με πειραζει το κεφι μου το εκανα!! lol!

εεε καλα καταλαβαινω εγω απο πανελληνιες και χαζομαρες οταν προκειται να διαβασω κατι!!!! ειμαι μουρλαμενη με τα βιβλια!!!!!

18 αλλα.....εεε....καπου με ξενιζουν ολα αυτα.....

ναι μου αρεσε!!!! εχεις πολυ φαντασια!!!! μπορει απο γραψιμο να εχεις πατησει γκαζι και να πεταγεσαι απο το ενα μερος στο αλλο αλλα καμια σχεση με τη φαντασια αυτο!!!!
την επομενη φορα δωσε τις ιδεες σου να της υλοποιησει η ναταλια!!!!

(μην με παιρνεις στα σοβαρα νανσυ μου ετσι???? μια χαρα γραφεις, απλα εχω επηρεαστει! εδινα λογοτεχνια σημερα και ανελυσα 2 κειμενα! λογικο ειναι καπου να τα εχω παιξει!!!!!)
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:39 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

βαλτε κανενα Χ απεξω!!!!

εεε καλα καταλαβαινω εγω απο πανελληνιες και χαζομαρες οταν προκειται να διαβασω κατι!!!! ειμαι μουρλαμενη με τα βιβλια!!!!!

ναι μου αρεσε!!!! εχεις πολυ φαντασια!!!! μπορει απο γραψιμο να εχεις πατησει γκαζι και να πεταγεσαι απο το ενα μερος στο αλλο αλλα καμια σχεση με τη φαντασια αυτο!!!!

(μην με παιρνεις στα σοβαρα νανσυ μου ετσι???? μια χαρα γραφεις, απλα εχω επηρεαστει! εδινα λογοτεχνια σημερα και ανελυσα 2 κειμενα! λογικο ειναι καπου να τα εχω παιξει!!!!!)

Ενα δικιο το εχεις!!! Το μυαλο μου τρεχει με χιλια!!! Δεν συγκεντρωνομαι ευκολα και παντα σκεφτομαι πολλα πραγματα ταυτοχρονα!!! Αστο κυκλωνας και τσουναμι η κατασταση μου δεν γιατρευεται με τιποτα!!!!!! lol! lol! lol!
Χαιρομαι που σου αρεσε.
flower
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:45 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

Ενα δικιο το εχεις!!! Το μυαλο μου τρεχει με χιλια!!! Δεν συγκεντρωνομαι ευκολα και παντα σκεφτομαι πολλα πραγματα ταυτοχρονα!!! Αστο κυκλωνας και τσουναμι η κατασταση μου δεν γιατρευεται με τιποτα!!!!!! lol! lol! lol!
Χαιρομαι που σου αρεσε.
flower

ναι....αυτο φαινεται απο το γραψιμο σου...βιαζοσουνα να τελειωσεις?
αλλα δεν χανει απο αυτο πιστεψε με! εκτος βεβαια αν το πας σε κριτικο!!!!

χαιρομαι που χαιρεσαι!!!!!!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:52 pm

[quote="elpidaki"][quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

Χαιρομαι που σου αρεσε.
flower

Το κακο ηταν οτι οταν το εγραφα δεν ειχα χρονο καθολου!!! Ναι ηταν πολυ πιεστικο το να το γραψω εκεινο το διαστημα για μενα. Ηθελα να ξεμπερδευω γρηγορα αυτο ειναι αληθεια για να μην το παρατησω. Βαριεμαι ευκολα!!!! Αυτο ειναι ενα μου ελαττωμα!!! lol!
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 2:54 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

Το κακο ηταν οτι οταν το εγραφα δεν ειχα χρονο καθολου!!! Ναι ηταν πολυ πιεστικο το να το γραψω εκεινο το διαστημα για μενα. Ηθελα να ξεμπερδευω γρηγορα αυτο ειναι αληθεια για να μην το παρατησω. Βαριεμαι ευκολα!!!! Αυτο ειναι ενα μου ελαττωμα!!! lol!

χαχα!!!! να και κατι που δεν εχει ο τερρυ κα το εχεις εσυ!!!!! βαριεσαι αυκολα ε????
περιεργο και δεν σου φαινεται σε αντιθεση με ολα τα αλλα!!!!!!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 3:03 pm

Βαριεμαι πανευκολα!!! Πληττω θανασιμα μερικες φορες!!!! Τελος παντων. Αστο αυτο τωρα τα στοιχεια που ηθελες τα συμπληρωσες παντως!!!! Με εχεις φακελωσει κανονικα πλεον. Κανε οτι θες στο φικ σου θα πεσει τρελο γελιο!!! lol! lol! lol! lol! lol!
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 7:32 pm

nansecrets έγραψε:
Βαριεμαι πανευκολα!!! Πληττω θανασιμα μερικες φορες!!!! Τελος παντων. Αστο αυτο τωρα τα στοιχεια που ηθελες τα συμπληρωσες παντως!!!! Με εχεις φακελωσει κανονικα πλεον. Κανε οτι θες στο φικ σου θα πεσει τρελο γελιο!!! lol! lol! lol! lol! lol!

ναι οντως δεν μπορω τετοιο πραγμα να το συνδιασω....δεν μου κολλαει....

ελα βρε που θα πεσει γελιο!!!! μια χαρα θα περασουμε!!!!!
(βασικα μαλλον κλαμα θα πεσει και οχι γελιο....aldeeee κλαμα δεν πεφτει αρκετο???? ή εγω δεν θυμαμαι καλα????)
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 8:33 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:

ναι οντως δεν μπορω τετοιο πραγμα να το συνδιασω....δεν μου κολλαει....

(βασικα μαλλον κλαμα θα πεσει και οχι γελιο....aldeeee κλαμα δεν πεφτει αρκετο???? ή εγω δεν θυμαμαι καλα????)

Δεν μου φαινεται γιατι παντα βρισκω νεα πραγματα να ασχολουμαι και να μου τραβουν το ενδιαφερον!!! lol!

Κλαμα????????????? Ποιον θα ξεπαστρεψεις κι εσυ????? Οχι τον Τερρυ ελπιζω!!!
Εμενα να σκοτωσεις αμα ειναι! Θα θυσιαστω για χαρη του!!!!

elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 10:58 pm

[quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
[color=indigo]

[b]Δεν μου φαινεται γιατι παντα βρισκω νεα πραγματα να ασχολουμαι και να μου τραβουν το ενδιαφερον!!! lol!

οχι βρε!!!! δεν σκοτωνω κανενα....(ετσι νομιζω τουλαχιστον...πωπω σε λιγο θα ξεχασω πως με λενε!)

αλλα....αχ λιγο ακομη και θα μιλησω.....ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!! ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΝ ΚΑΙΡΩ!!!!!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 11:37 pm

[quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
[color=indigo]

[b]Δεν μου φαινεται γιατι παντα βρισκω νεα πραγματα να ασχολουμαι και να μου τραβουν το ενδιαφερον!!! lol!

οχι βρε!!!! δεν σκοτωνω κανενα....(ετσι νομιζω τουλαχιστον...πωπω σε λιγο θα ξεχασω πως με λενε!)

αλλα....αχ λιγο ακομη και θα μιλησω.....ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!! ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΝ ΚΑΙΡΩ!!!!!

Μπορω να περιμενω.. lol!
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 11:42 pm

[quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
[color=indigo]

Μπορω να περιμενω.. lol!

καλα περιμενεις εσυ! εγω θα μπορεσω να κρατησω το στομα κλειστο????
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 11:45 pm

Να το κρατησεις κλειστο το στοματακι κουκλιτσα γιατι θα μας χαλασεις το σασπενς!!! Δεν θες να το ευχαριστηθουμε???? flower
elpidaki

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών   Τετ Μαϊος 19, 2010 11:55 pm

nansecrets έγραψε:
Να το κρατησεις κλειστο το στοματακι κουκλιτσα γιατι θα μας χαλασεις το σασπενς!!! Δεν θες να το ευχαριστηθουμε???? flower

ναι!!!! θελω!!!!
μονο η ιωαννα ξερει! αλλα την εμπιστευομαι! δεν μιλαει!

Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: