Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
 2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Aλλες εισαγωγές άνιμε
Χθες στις 12:48 pm από ariathniM

» Για την ονομαστική μας γιορτή...
Σαβ Νοε 26, 2016 4:19 pm από ariathniM

» Anime πραγματάκια
Σαβ Νοε 26, 2016 2:34 pm από Aldebaran

» facebook
Σαβ Νοε 26, 2016 2:24 pm από Aldebaran

» Halloween
Δευ Οκτ 31, 2016 9:59 pm από ariathniM

» μικρη ντοριτ , καντυ και γενικοτερη βικτωριανη λογοτεχνια
Παρ Οκτ 21, 2016 1:00 am από candymayia

» Τα κομβικά σημεία που αλλάζουν το ρουν της ιστορίας
Τετ Σεπ 14, 2016 10:51 am από candymayia

» H ''άλλη Κάντυ''
Δευ Σεπ 12, 2016 5:16 pm από ariathniM

» Η Σάρρα Στάνλευ, η μικρή του Αβολνι
Δευ Σεπ 05, 2016 3:08 pm από ariathniM

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Παντρεμένη με τον Τέρρυ
7%
 7% [ 2 ]
Παντρεμένη με τον Άλμπερτ
46%
 46% [ 13 ]
Παντρεμένη με κάποιον άλλο
0%
 0% [ 0 ]
Χήρα κάποιου... (Μιζούκι είναι αυτή)
7%
 7% [ 2 ]
Μόνη της
39%
 39% [ 11 ]
Κάπως αλλιώς?
0%
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 28

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2354
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 12:13 am

Πώς φαντάζεστε ότι θα είναι η Κάντυ στα 40 της?

Η Μιζούκι ανακοίνωσε ότι στην νουβέλα που πρόκειται να κυκλοφορήσει μέσα στο 2010 θα δούμε κάποια στιγμή την Κάντυ ενήλικη...
Πώς νομίζετε ότι θα είναι η Κάντυ τότε?
Προσοχή!!!!
Όχι πώς θέλετε να είναι, αλλά πώς φαντάζεστε ότι θα την παρουσιάζει η Μιζούκι?

* Παντρεμένη με τον Τέρρυ και ευτυχισμένη με τα παιδάκια τους?
* Παντρεμένη με τον Άλμπερτ και ευτυχισμένη με τα παιδάκια τους?
* Παντρεμένη με κάποιον άλλο?
* Χήρα κάποιου? (η Μιζούκι έχει δολοφονικές τάσεις, βασανίζει μέχρι θανάτου τους ήρωές της, την έχω ικανή να ξανασμίξει την Κάντυ με τον Τέρρυ και να της τον πεθάνει πάνω στο μήνα του μέλιτος....
* Μόνη της, να ακολουθεί το παράδειγμα των μαμάδων της και να φροντίζει τα παιδάκια του ορφανοτροφείου χωρίς κάποιον σύντροφο στη ζωή της?
* Κάπως αλλιώς? (γράψτε τι φαντάζεστε αν κάτι έχω ξεχάσει)

Ανυπομονώ να δω τις υποθέσεις σας!!!!!!

bzzz

nuitetoile21

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Registration date : 29/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 12:17 am

πιστευω οτι η μιζουκι θα την αφησει μονη της να φροντιζει τα παιδακια. αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα θα προτιμουσα να εσμιγε με τον τερρυ (προφανως)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 12:40 am

Ναι και εγώ θα διαλοέξω την κοινοτυπία από την πρωτοτυπία, μόνη και ευτυχισμένη Razz
Α και με κοτσίδες (ακόμα)
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2354
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 12:48 am

juliet έγραψε:

Α και με κοτσίδες (ακόμα)

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ξέχασα αυτή τη μικρή λεπτομέρεια!!!!!
Δεν ψήφισα ακόμη γιατί δεν ήθελα να σας επιρρεάσω, αλλά κι εγώ αυτό φοβάμαι...

Έκανα λάθος πριν στο θέμα της ηλικίας, στα 30 θα την παρουσιάσει η Μιζούκι, όχι στα 40 που έγραψα...
συγγνώμη, η ώρα είναι περασμένη και...

Πάντως το ερώτημα παραμένει το ίδιο, τι στα 30 τι στα 40...

ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 11:48 am

Εγω θα ήθελα να είναι με τον Τέρρυ (αφού Άντονυ δεν υπάρχει πια) αλλά δυστυχώς δεν μετράει η γνώμη μου με την περίεργη Μιζούκι οπότε ψήφισα οτι θα μείνει μόνη της Δυστυχώς εκεί το πάει το πράγμα. Όπως είχα πει και παλιότερα πιστεύω οτι θα γίνει σαν την Πόνυ! Θα μείνει στο ορφανοτροφείο και θα φροντίζει τα παιδάκια!! Η Μιζούκι δυστυχώς έχει δείξει την Κάντυ συνεχώς να την βασανίζει και να δείχνει στο τέλος οτι τα καταφέρνει και βγαίνει δυνατή!! Οπότε αφού της έβγαλε το λάδι και δεν στέριωσε με κανέναν θα καταφέρει να επιβιώσει κάνοντας αυτό που πάντα αγαπούσε, να φροντίζει τα παιδιά!!

Σπόιλερ:

Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3426
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 12:45 pm

Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
nansecrets

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Registration date : 01/10/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 2:31 pm

Δεν χρειάζεται να πω τι θα ήθελα... Κι εγώ μόνη της ψήφισα. Δεν είμαι σίγουρη ότι η συγγραφέας ήθελε σώνει και καλά να την δείξει με κάποιον στο πλευρό της αλλά ότι μπορεί και καταφέρνει να στέκεται όρθια και να συνεχίζει μέσα από αντιξοότητες και να επιβιώνει. Θεωρώ ότι το να την δείξει ότι κατάφερε να βρει τι της δίνει χαρά μέσα από την προσφορά (στους άλλους) που πάντα διάλεγε η Κάντυ είναι το σημείο της υπόθεσης. Πάντα βλέπουμε την Κάντυ να την γεμίζει να βοηθάει τους άλλους και όχι τον εαυτό της.
domniki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 5:11 pm

Κ'εγω μονη ψηφισα. Το τελευταιο επεισοδιο κατι τετοιο δειχνει. Η Μιζουκι θελει να μας δειξει οτι η Καντυ μπορει να ειναι ευτυχισμενη και μονη της
Φυσικα εγω θα την ηθελα ευτυχισμενη μαζι με τον Τερρυ για παντα, αλλα δυστυχως αλλη ειναι η συγγραφεας
ntmhx

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Registration date : 04/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τετ Φεβ 24, 2010 10:49 pm

Ψήφισα μόνη της και θα συμφωνήσω με την dom το τελευταίο επισόδειο αυτο δείχνει. Φαντάζομαι όμως ότι με κάποιο τρόπο θα επωφεληθεί από την οικογένεια Άντλευ, οικονομικά, για κάποιο ευγενή σκοπό π.χ ενίσχυση του ορφανοτροφείου ή κάποιο άλλο φιλανθρωπικό έργο.....
elpidaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Κυρ Απρ 25, 2010 10:12 pm

εγω ψηφισα παντρεμενη με τον Αλμπερτ. τοσο τα γραμματα οσο και το τελος που τους δειχνει μαζι πιστευω πως καπου προς τα εκει πηγαινει το πραμα... αλλωστε μια τεχνικη των συγγραφεων ειναι το σχημα κυκλου. το τελος και η αρχη ειναι ιδια. επομενως, αφου η ζωη της αρχισε με τον πριγκηπα λογικα θα τελειωσει και με αυτον
dolly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Registration date : 25/02/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Δευ Απρ 26, 2010 12:03 am

Και εγώ ψήφισα παντρεμένη με τον Άλμπερτ... Επειδή αρχικά λατρεύω το happy end, όσο και αν φαίνομαι ρομαντική και γιατί πιστεύω ότι οι χαρακτήρες τους ταιριάζουν και αλληλοσυμπλήρωνονται απόλυτα...
Με τον Τέρρυ θα έπρεπε κάποιος από τους δύο να στερηθεί πράγματα που αγαπά ώστε να είναι μαζί...οπότε ποτέ δεν θα ήταν απόλυτη η ευτυχία τους... και υπάρχει και η σκιά της Σουζάνας φυσικά
ariel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Registration date : 19/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τρι Ιουν 01, 2010 5:05 pm

Εγώ πάντως ψήφισα χήρα κάποιου lol! lol!
Κατα πως το βλέπω δλδ μέχρι τα 40 θα χει θαψει 2-3 θα ναι και πλουσια - πλουσια όλα καλα. Ο λόφος της Πονυ θα έχει ένα τεράστειο ορφανοτροφειο - εις μνήμην του συζύγου α - ο γιατρος Μαρτιν σουπερ νοσοκομείο -εις μνήμην συζύγου β- και θα καθιερώσει και τα βραβεια πρωτοεμφανιζόμενου ηθοπειου για να της φύγει το μαράζι. Εκει θα ξαναδει τον Τέρρυ, θα συχτηρίσουν για τα χαμένα χρόνια και θα έχουμε την κοσμοιστορική επανενωση του ζευγους Η Σουζάνα? τι μας νοιαζει πια γι αυτή? μεγαλώσαμε πια για φτηνα δάκρυα... Ο Αλμπερτ πικαρισμένος ιδρυει τα δικά του κινηματογραφικά βραβεία για τον χειρότρο ηθοπειο... αρχικά έχουν σύμβολο την πουπε, μετα γίνονται γνωστα σαν χρυσα μούρα
lol! lol! lol!
ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τρι Ιουν 01, 2010 5:08 pm

ariel έγραψε:
Εγώ πάντως ψήφισα χήρα κάποιου lol! lol!
Κατα πως το βλέπω δλδ μέχρι τα 40 θα χει θαψει 2-3 θα ναι και πλουσια - πλουσια όλα καλα. Ο λόφος της Πονυ θα έχει ένα τεράστειο ορφανοτροφειο - εις μνήμην του συζύγου α - ο γιατρος Μαρτιν σουπερ νοσοκομείο -εις μνήμην συζύγου β- και θα καθιερώσει και τα βραβεια πρωτοεμφανιζόμενου ηθοπειου για να της φύγει το μαράζι. Εκει θα ξαναδει τον Τέρρυ, θα συχτηρίσουν για τα χαμένα χρόνια και θα έχουμε την κοσμοιστορική επανενωση του ζευγους Η Σουζάνα? τι μας νοιαζει πια γι αυτή? μεγαλώσαμε πια για φτηνα δάκρυα... Ο Αλμπερτ πικαρισμένος ιδρυει τα δικά του κινηματογραφικά βραβεία για τον χειρότρο ηθοπειο... αρχικά έχουν σύμβολο την πουπε, μετα γίνονται γνωστα σαν χρυσα μούρα
lol! lol! lol!

καλά είσαι φοβερή!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3426
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τρι Ιουν 01, 2010 7:34 pm

Δλδ, δε θα παντρευτεί τον Άλμπερτ;;;;

Χμμμ... τελικά ίσως να είναι καλύτερα... Αυτόν δε θα τον θρηνήσουμε νωρίς...
ariel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Registration date : 19/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τρι Ιουν 01, 2010 8:03 pm

Μα τώρα έγω φταίω δηλαδη? Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΟΥΚΙ
Ονειρευστε στέφανα με την Κάντυ? Στην κηδεια σας θα τα βρειτε!!!
Φτου φτου μακρυα κι εξω απο δω....
elpidaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Τρι Ιουν 01, 2010 10:58 pm

ariel έγραψε:
Μα τώρα έγω φταίω δηλαδη? Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΟΥΚΙ
Ονειρευστε στέφανα με την Κάντυ? Στην κηδεια σας θα τα βρειτε!!!
Φτου φτου μακρυα κι εξω απο δω....

αχ....πες τα ψεματα.....κατι τετοιο περιμενω και γω.......μαλλον δεν θα διαβασω τη συνεχεια.....θα εχω τασεις αυτοκτονιας!!!!!
liana

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ !!!
Registration date : 26/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 1:07 pm

Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω :
libra

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Registration date : 15/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 1:38 pm

liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 2:21 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!

ελα πεστα!!!!!!!!!!!! lol! lol!
liana

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 2:30 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...
Xαχα.. και μετα ξυπνησατε
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 2:47 pm

liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...

μα γιατί καλε; για σκεφτείτε το...

μετά από χρόνια που συναντιούνται, ξεφεύγει λίγο ο έλεγχος και γίνεται "το κακό"... Ο γλυκός Άλμπερτ το μεγαλώνει σαν δικό του, συγχωρώντας όπως πάντα τα.. λάθη... της κάντυ, η κάντυ χωρίς απωθημένα πια και από τις τρελές τύψεις ερωτεύεται ακόμα περισσότερο τον ιδανικό καλό σας άλμπερτ, και ο τέρρυ επίσης χωρίς απωθημένα και μη έχοντας μούτρα να αντικρίσει τον τέλειο άλμπερτ δεν τους ξαναενοχλεί ποτέ... βλέπει μόνο από μακριά τον γιο του να μεγαλώνει και γνωρίζει κι αυτός μια καλή γυναίκα και την παντρεύεται.

Στο άλλο σενάριο που και τα 5 1/2 είναι του άλμπερτ, ζούνε όλοι ευτυχισμένοι, αλλά η κάντυ βαθιά μέσα της δεν έχει ξεπεράσει τον τέρρυ και τον σκέφτεται διαρκώς, οπότε στο μυαλό της δεν έχει δοθεί αποκλειστικά στον γλυκίτατο άλμπερτ. ο τέρρυ δεν μπορεί να στεριώσει πουθενά γιατί σκέφτεται την κάντυ.

ενώ με 4/12 του άλμπερτ και 1 του τέρρυ λύνονται όλα τα συναισθηματικά προβλήματα και μπερδέμετα
lol! lol! lol! lol! lol!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 2:48 pm

liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...

χα! δεν το αντεχετε!!!! αλλα σβηνει ενα τετοιος ερωτας...??? μπα.... οποτε... lol! lol!
liana

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 3:05 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

κι εγώ-κι εγώ...

μα γιατί καλε; για σκεφτείτε το...

μετά από χρόνια που συναντιούνται, ξεφεύγει λίγο ο έλεγχος και γίνεται "το κακό"... Ο γλυκός Άλμπερτ το μεγαλώνει σαν δικό του, συγχωρώντας όπως πάντα τα.. λάθη... της κάντυ, η κάντυ χωρίς απωθημένα πια και από τις τρελές τύψεις ερωτεύεται ακόμα περισσότερο τον ιδανικό καλό σας άλμπερτ, και ο τέρρυ επίσης χωρίς απωθημένα και μη έχοντας μούτρα να αντικρίσει τον τέλειο άλμπερτ δεν τους ξαναενοχλεί ποτέ... βλέπει μόνο από μακριά τον γιο του να μεγαλώνει και γνωρίζει κι αυτός μια καλή γυναίκα και την παντρεύεται.

Στο άλλο σενάριο που και τα 5 1/2 είναι του άλμπερτ, ζούνε όλοι ευτυχισμένοι, αλλά η κάντυ βαθιά μέσα της δεν έχει ξεπεράσει τον τέρρυ και τον σκέφτεται διαρκώς, οπότε στο μυαλό της δεν έχει δοθεί αποκλειστικά στον γλυκίτατο άλμπερτ. ο τέρρυ δεν μπορεί να στεριώσει πουθενά γιατί σκέφτεται την κάντυ.

ενώ με 4/12 του άλμπερτ και 1 του τέρρυ λύνονται όλα τα συναισθηματικά προβλήματα και μπερδέμετα
lol! lol! lol! lol! lol!
καλε κοριτσια για τοσο ξεπεσμενο εχετε τον Τερρυ?? ειστε σιγουρα Τερρυκιες??
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 3:08 pm

liana έγραψε:

όχι ξεπεσμένο... ασυγκράτητο με την κάντυ... τι να κάνουμε; είμαστε αισθηματίες και αγαπάμε, οπότε στον έρωτα και τον πόλεμο όλα επιτρέπονται lol!
liana

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Παρ Ιουν 25, 2010 3:14 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:

όχι ξεπεσμένο... ασυγκράτητο με την κάντυ... τι να κάνουμε; είμαστε αισθηματίες και αγαπάμε, οπότε στον έρωτα και τον πόλεμο όλα επιτρέπονται lol!
καλα αντε σας συγχωρουμε για τις ασεμνες σκεψεις που κανετε για την γυναικα μας(δηλαδη του Αλμπερτ) αφου ειστε αισθηματιες

Έχει επεξεργασθεί από τον/την liana στις Παρ Ιουν 25, 2010 3:21 pm, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: