Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
 2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Aλλες εισαγωγές άνιμε
Τετ Νοε 30, 2016 7:27 am από alfaalfa

» Για την ονομαστική μας γιορτή...
Σαβ Νοε 26, 2016 4:19 pm από ariathniM

» Anime πραγματάκια
Σαβ Νοε 26, 2016 2:34 pm από Aldebaran

» facebook
Σαβ Νοε 26, 2016 2:24 pm από Aldebaran

» Halloween
Δευ Οκτ 31, 2016 9:59 pm από ariathniM

» μικρη ντοριτ , καντυ και γενικοτερη βικτωριανη λογοτεχνια
Παρ Οκτ 21, 2016 1:00 am από candymayia

» Τα κομβικά σημεία που αλλάζουν το ρουν της ιστορίας
Τετ Σεπ 14, 2016 10:51 am από candymayia

» H ''άλλη Κάντυ''
Δευ Σεπ 12, 2016 5:16 pm από ariathniM

» Η Σάρρα Στάνλευ, η μικρή του Αβολνι
Δευ Σεπ 05, 2016 3:08 pm από ariathniM

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
amarilis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 04/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Δευ Φεβ 07, 2011 6:08 pm

και η νουβελα κυκλοφορει;;;;;υπαρχει σε ελληνικη εκδοση;;;;;που μπορει να το βρει καποιος;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KATEΡΙΝΑ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 278
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Τρι Φεβ 08, 2011 4:05 pm

amarilis έγραψε:
και η νουβελα κυκλοφορει;;;;;υπαρχει σε ελληνικη εκδοση;;;;;που μπορει να το βρει καποιος;;;

Αν διαβάσεις τη θεματική ενότητα " η νουβέλα της Κάντυ " θα σου ληθούν πολλές απορίες!
amarilis

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Τρι Φεβ 08, 2011 8:52 pm

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
amarilis έγραψε:

Αν διαβάσεις τη θεματική ενότητα " η νουβέλα της Κάντυ " θα σου ληθούν πολλές απορίες!
ναι δικιο εχεις οντως την διαβασα την θεματικη ενοτητα που μου ειπες οπως διαβασα και καποιες αλλες σχετικα με το φιναλε και τα δικαστηρια αναμεσα στους δημιουργους της καντυ και δεν ξερω με χαλασε ολο το στορυ δεν περιμενα οτι θα χε γινει τοσος χαμος και να εχουν σκοτωθει οι δημιουργοι της πηρα απαντησεις εκτος απο μια...μια δεν πηρα η δεν το βρηκα,ποτε εφτασε ο νηλ στα προθυρα αρραβωνα με την καντυ;;;;;πως την επεισε να φτασουν λιγο πριν απο αρραβωνα;;;;
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2354
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Τρι Φεβ 08, 2011 10:22 pm

Θα βαρέσω την κουδούνα επειδή ξέφυγε το τόπικ
dindon dindon dindon dindon
Αμαρίλις πολύ ευχαρίστως να σου απαντήσω σε οτιδήποτε δεν καταλαβαίνεις, όμως σε παρακαλώ πάρα πολύ να προσέξεις ΠΟΥ γράφεις ότι γράφεις για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας!!!!
Το συγκεκριμένο θέμα έχει τίτλο "Βρίσκοντας την Κάντυ μετά από τόσα χρόνια" και πάνω κάτω εκεί πρέπει να κινούμαστε!!
Αν το κάνουμε διαφορετικά, θα χανόμαστε στο τέλος και δεν θα μπορούμε να βρούμε ΤΙ εχει γραφτεί ΠΟΥ!!!
Γι'αυτό τον λόγο κάναμε τις θεματικές ενότητες!
Σε παρακαλώ πολύ πρόσεξέ το αυτό και αναζήτησε την ερώτησή σου στις ανάλογες θεματικές ενότητες και αν δεν υπάρχει κάτι σχετικό με αυτό που θέλεις να ρωτήσεις, άνοιξε ένα καινούριο θέμα.
Επείδή δυστυχώς δεν έχω τη δυνατότητα να μετακινήσω μηνύματα από ενα τόπικ σε ένα άλλο, θα πρέπει να μπω στη διαδικασία να τα διαγράψω και να σου ζητήσω να τα ξαναγράψεις στην ανάλογη ενότητα!
Σ'ευχαριστώ πολύ, πιστεύω ότι καταλαβαίνεις...

bttcandy2 bttcandy2 bttcandy2

amarilis

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Τετ Φεβ 09, 2011 11:57 am

akaliakoukou έγραψε:
Θα βαρέσω την κουδούνα επειδή ξέφυγε το τόπικ
dindon dindon dindon dindon
Αμαρίλις πολύ ευχαρίστως να σου απαντήσω σε οτιδήποτε δεν καταλαβαίνεις, όμως σε παρακαλώ πάρα πολύ να προσέξεις ΠΟΥ γράφεις ότι γράφεις για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας!!!!
Το συγκεκριμένο θέμα έχει τίτλο "Βρίσκοντας την Κάντυ μετά από τόσα χρόνια" και πάνω κάτω εκεί πρέπει να κινούμαστε!!
Αν το κάνουμε διαφορετικά, θα χανόμαστε στο τέλος και δεν θα μπορούμε να βρούμε ΤΙ εχει γραφτεί ΠΟΥ!!!
Γι'αυτό τον λόγο κάναμε τις θεματικές ενότητες!
Σε παρακαλώ πολύ πρόσεξέ το αυτό και αναζήτησε την ερώτησή σου στις ανάλογες θεματικές ενότητες και αν δεν υπάρχει κάτι σχετικό με αυτό που θέλεις να ρωτήσεις, άνοιξε ένα καινούριο θέμα.
Επείδή δυστυχώς δεν έχω τη δυνατότητα να μετακινήσω μηνύματα από ενα τόπικ σε ένα άλλο, θα πρέπει να μπω στη διαδικασία να τα διαγράψω και να σου ζητήσω να τα ξαναγράψεις στην ανάλογη ενότητα!
Σ'ευχαριστώ πολύ, πιστεύω ότι καταλαβαίνεις...

bttcandy2 bttcandy2 bttcandy2
συγνωμη για το λαθος μου εχεις δικιο καταλαβαινω ευχαριστω που μου το επισημανες δεν εγινε απο προθεση ευχαριστω για την κατανοηση Very Happy
vicky

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 10/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!   Πεμ Φεβ 17, 2011 12:37 pm

Γεια σας!!!
Δεν μπορείτε να φανταστείτε τη χαρά μου, όταν ανακάλυψα αυτό το forum.Είστε καταπληκτικοί!!!
Λοιπόν,εγώ την Κάντυ την είχα δει πρώτη φορά στα εννέα μου.Είχα έρθει τότε διακοπές στην Ελλάδα(μεγάλωσα στη Γερμανία),και ευτυχως τα ξαδερφάκια μου είχαν τη σειρά σε βιντεοκασσετες.Μου άρεσε πολύ.Στη Γερμανία δυστυχώς δεν παίχτηκε.Ισως γιατί εκεί είχαν μια άλλη σειρά,η οποία κατά περίεργη σύμπτωση,τώρα που το σκέφτομαι,μοιάζει αρκετά με την Κάντυ.Πριν κάποια χρόνια ανακάλυψα πάλι τη γλυκειά Κάντυ στο internet.
Τι να πω!!Είναι η καλύτερη.Κρίμα που σήμερα δεν υπάρχουν πλέον τέτοια παιδικά!

Βρισκοντας την Καντυ μετα απο τοσα χρονια!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: