Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

TERRY - I'M A JEALOUS GUY....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   Δευ Απρ 12, 2010 4:14 pm

Aν είναι να ζωντανέψει ο Άντονυ να το γράψει η Nuit το φικ... lol!

Λοιπόν, Νάνσυ ή Juliet ξεκινήστε αυτό το νέο φικ με τον Άλμπερτ να μαζεύει χουρμάδες εκεί κάτω στις Ευρωπαϊκές αποικίες και μετά να σπάει πέτρες στις φυλακές της Αριζόνας...

Εγώ πάω να πάρω τα ηρεμιστικά μου και επανέρχομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3692
Τόπος : μικρό σπίτι του αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   Δευ Απρ 12, 2010 7:15 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Το παιδί υποφέρει γιατί δεν την έχει δίπλα του κατάθλιψη έχει πάθει, δεν έχει αρχίσει να πίνει άνευ λόγου και αιτίας κυρίας μου. lol!
Τουλάχιστον δεν παίρνει τα βουνά και τα λαγκάδια σαν τον δικό σας που γυρνοβολά ανέμελος ενώ το σπίτι μας καίγεται...Αναίσθητος!!!

Και δίπλα του που την είχε είδαμε τα χαϊρια του...

Αν δεν ήταν ο δικός μας να τον μαζεύει από τα μπαρ του Λονδίνου ούτε για φιλιά θα είχατε να λέτε ούτε για ηθοποιούς...

Όσο για το δικό μας, παρα ήταν ευαισθητούλι το πουλάκι μας... Απλά ήταν και οικολοευαισθητούλι...

@ Νάνσυ, σε άκουσα που είπες και "...οικολόγερας" Ντροπή...

Έχω πέσει κάτω από τα γέλια. χαχα...οικολόγερας...καινούρια λέξη....ναι ο οικολόγος, ας μην ήταν και η Κάντυ με τις χρυσές της ευαισθησίες να σου πω και αυτός που θα είχε καταντήσει...στις φυλακές να σπάει πέτρες για κατασκοπεία...
Που γύρναγε με ένα κιλό μούσι...αξούριστο (το μούσι ήταν κανονικό; άσχετο αλλά πάντα το είχα απορία).

αχ, αυτο το μουσι θα σας την κάνει την ζημιά στο τελος, ξυρισμένο, αξύριστο, πολυταξιδευμένο η όχι, είναι από μόνο του θανατηφόρο και ασυληπτα γοητευτικό Embarassed !!!! και η κάντυ το ξέρει καλά αυτό!
nuitetoile21

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Registration date : 29/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   Δευ Απρ 12, 2010 8:36 pm

Aldebaran έγραψε:
Λοιπόν, Νάνσυ ή Juliet ξεκινήστε αυτό το νέο φικ με τον Άλμπερτ να μαζεύει χουρμάδες εκεί κάτω στις Ευρωπαϊκές αποικίες και μετά να σπάει πέτρες στις φυλακές της Αριζόνας...

αυτη ειναι πολυ καλη ιδεα!! λοιπον δωστε μου λιγο καιρο και θα σας παρουσιασω και το δικο μου φικ. αλλα μην περιμενετε να εχει σχεση με την πραγματικοτητα. αντε επιασε η juliet τα βαμπιρ, θα πιασω εγω τους νεκρους.. θα χρειαστουμε συντομα ευχελαιο εδω μεσα lol! lol! lol! lol!
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   Δευ Απρ 12, 2010 9:39 pm

ariathniM έγραψε:
juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Το παιδί υποφέρει γιατί δεν την έχει δίπλα του κατάθλιψη έχει πάθει, δεν έχει αρχίσει να πίνει άνευ λόγου και αιτίας κυρίας μου. lol!
Τουλάχιστον δεν παίρνει τα βουνά και τα λαγκάδια σαν τον δικό σας που γυρνοβολά ανέμελος ενώ το σπίτι μας καίγεται...Αναίσθητος!!!

Και δίπλα του που την είχε είδαμε τα χαϊρια του...

Αν δεν ήταν ο δικός μας να τον μαζεύει από τα μπαρ του Λονδίνου ούτε για φιλιά θα είχατε να λέτε ούτε για ηθοποιούς...

Όσο για το δικό μας, παρα ήταν ευαισθητούλι το πουλάκι μας... Απλά ήταν και οικολοευαισθητούλι...

@ Νάνσυ, σε άκουσα που είπες και "...οικολόγερας" Ντροπή...

Έχω πέσει κάτω από τα γέλια. χαχα...οικολόγερας...καινούρια λέξη....ναι ο οικολόγος, ας μην ήταν και η Κάντυ με τις χρυσές της ευαισθησίες να σου πω και αυτός που θα είχε καταντήσει...στις φυλακές να σπάει πέτρες για κατασκοπεία...
Που γύρναγε με ένα κιλό μούσι...αξούριστο (το μούσι ήταν κανονικό; άσχετο αλλά πάντα το είχα απορία).

αχ, αυτο το μουσι θα σας την κάνει την ζημιά στο τελος, ξυρισμένο, αξύριστο, πολυταξιδευμένο η όχι, είναι από μόνο του θανατηφόρο και ασυληπτα γοητευτικό Embarassed !!!! και η κάντυ το ξέρει καλά αυτό!

Ναι το μούσι το έχει καταλάβει πολύ καλά...μούσι πάντως σας βγήκε ο γαμπρός...άκουσες τη Dom αποκαλύψεις...
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   Δευ Απρ 12, 2010 9:40 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

αυτη ειναι πολυ καλη ιδεα!! λοιπον δωστε μου λιγο καιρο και θα σας παρουσιασω και το δικο μου φικ. αλλα μην περιμενετε να εχει σχεση με την πραγματικοτητα. αντε επιασε η juliet τα βαμπιρ, θα πιασω εγω τους νεκρους.. θα χρειαστουμε συντομα ευχελαιο εδω μεσα lol! lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol!

TERRY - I'M A JEALOUS GUY....
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» TERRY - I'M A JEALOUS GUY....
» Terry...ο άντρας των ονείρων μας!
» CANDY - TERRY - UN AMORE...BY CRISTI
» candy & terry
» Candy Terry Paradise???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise-
Μετάβαση σε: