Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Αυγουστός 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Candy Candy Final Story - Translated in English
Χθες στις 4:25 pm από fay450

» Τα σχέδια του Βαγγέλη
Τετ Αυγ 16, 2017 10:58 am από Aldebaran

» Video με πρωταγωνιστή τον αγαπημένο μας Άλμπερτ
Κυρ Αυγ 06, 2017 1:59 am από fay450

» Ποιος είναι τελικά ο Anohito?
Δευ Ιουλ 31, 2017 4:37 pm από Uranya

» Χριστούγεννα στην Κάντυ
Τετ Ιουλ 19, 2017 5:25 pm από Aldebaran

» Στην αγκαλιά μου και απόψε σαν άστρο κοιμήσου!
Δευ Ιουλ 17, 2017 5:41 pm από Uranya

» Χαρούμενα γενέθλια...
Παρ Ιουλ 14, 2017 4:26 pm από Aldebaran

» Aν ο Αντονυ ζουσε !
Τρι Ιουλ 11, 2017 6:06 pm από Aldebaran

» Πολυπόθητη μετάφραση
Τρι Ιουλ 11, 2017 3:53 pm από Uranya

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Registration date : 01/10/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Κυρ Οκτ 10, 2010 7:06 pm

Μπραβο julietaki μας!!!
μια ματια που εριξα στα μηνυματα της γραφουν για Καντυ και Τερυ οτι τους θελουν μαζι!!!! για να δουμε...θα συγκινηθει η γιαπωνεζα καταστροφογραφος ή θα κανει παλι καποια πατατια του τυπου: "δεν αντεχα να δω το πνευματικο μου μου παιδι να ειναι ευτυχισμενο στο πλευρο καποιου... απλα δεν της ταιριαζει;" :roll:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Κυρ Οκτ 10, 2010 7:24 pm

Το ανησυχητικό είναι που δεν βλέπω αγγλική μετάφραση και ακόμα χειρότερα δεν βλέπω και petition για αγγλική...λοιπόν κανείς που να μιλάει japanese? EEEEEEEEEEEEE;;;;;;;;;;;;
geobacter

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Κυρ Οκτ 10, 2010 8:22 pm

Λοιπον δες τη συμπτωση...

τωρα μολις ελαβα μεηλ απο τη Γιαπωνεζα. Δεν καταλαβα και ολες τις λεπτομερειες, αλλα τελοσπαντων ιδου τα νεοτερα...

I've reserved the new novel on Amazon site. According to Shodensha(publisher) the books will be sold from October 30th and according to Amazon, November 01th. Amazon says the delivery will be between 03-05th of November(to a Japanese address), so there's no chance for me to get them before my trip in November.

I had asked Jinko to tell me about the story soon after she's read the story and she answered my e-mail "Yes of course" while I was in France. It's not easy to get in touch with her actually. Let's hope she'll read through the books very quickly and tell me about it in time. You also want to know it as soon as possible, of course? If Candy is with Albert or...no! no! who else!! Jinko was very excited too.

Δεν ξερω ποιος/α ειναι η Τζινκο, ισως καποια φιλη της στην Ιαπωνια. Παντως οταν μαθω νεοτερα θα σας πω.

Αυτο που λεγαμε περι Ιαπωνικης κουλτουρας ε... μου εγραψε και τουτο στο τελος -

A big hug (he-he, first time to write so, it's a bit embarrassing for me a Japanese in 40s to write like this ^^)

Ρε τι ταλαιπωρημενος λαος κι αυτος...
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3505
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Δευ Οκτ 11, 2010 3:12 pm

Τελικά, μετά από τόσα χρόνια αναμονής επιτέλους θα μάθουμε πότε παντρεύτηκε με τον Άλμπερτ... εμμμ... εννοούσα με ποιόν έμεινε στο τέλος...

Σπόιλερ:

Πάντως... δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω να μάθω το τέλος... No Νομίζω πως ό,τι και να γράψει η Μιζούκι, μιά μεγάλη μερίδα δεν θα το δεχτεί... και μάλλον μετά την ενημέρωση για το τέλος θα συνεχίσουμε ακάθεκτες να γράφουμε τα δικά μας φικ καλύπτοντας τα κενά 20τόσων χρόνων που θα έχει αφήσει, ή συνεχίζοντας το μακάβριο έργο της από την τελευταία παράγραφο και έπειτα... flower
ariel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Registration date : 19/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Τετ Οκτ 27, 2010 5:11 pm

Εκανα μια βόλτα απο το Candy -Terry σήμερα και δεν διαβασα καμια αλλαγη... Συνεχίζουν την αντιστροφη μετρηση ( 4 μέρες έμειναν) και δεν έχει γραφτει κάποιο καινούργιο σχόλιο.

Λέτε να 'εχουμε σύντομα νέα απο τη νουβέλα;
KATEΡΙΝΑ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 278
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Τετ Οκτ 27, 2010 8:08 pm

Το μόνο που ξέρω εγώ είναι πως μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους! Ελπίζω η αγωνία μας να τελειώσει ευχάριστα, να εκδοθεί η νουβέλα ολοκληρωμένη....
libra

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Registration date : 15/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Τετ Οκτ 27, 2010 8:09 pm

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
Το μόνο που ξέρω εγώ είναι πως μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους! Ελπίζω η αγωνία μας να τελειώσει ευχάριστα, να εκδοθεί η νουβέλα ολοκληρωμένη....

εμ!!! στρατό μπορεί να μην περάσαμε αλλά μια Μιζούκι την περάσαμε βρε αδερφέ! lol! lol! lol! lol!
KATEΡΙΝΑ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 278
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Τετ Οκτ 27, 2010 8:12 pm

Ακόμη χειρότερα είναι!!! Ο στροτός μετά από λίγους μήνες τελειώνει, η Κάντυ όμως περιμένει 30 χρόνια.... κι εμείς μαζί της!!!
domniki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Τετ Οκτ 27, 2010 8:17 pm

ariel έγραψε:
Εκανα μια βόλτα απο το Candy -Terry σήμερα και δεν διαβασα καμια αλλαγη... Συνεχίζουν την αντιστροφη μετρηση ( 4 μέρες έμειναν) και δεν έχει γραφτει κάποιο καινούργιο σχόλιο.

Εχω χασει καποιες εξελιξεις προφανως Θα βγει σε ηλεκτρονικη μορφη η νουβελα? !!! Γιατι εχω την υποψια οτι δεν θα γραφει τιποτα καινουριο !@@#$
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 3:04 am

Οχι domniki συγγνώμη, αν σας μπερδεψα!!! Επρεπε να ποσταρω το μηνυμα στα νέα απο το σαιτ της της Μιζούκι! Η νουβέλα θα εκδοθει σε βιβλιο, δυο τόμους, οπως τα ξέρουμε. Απλα οσο πλησιαζει η ημερομηνια μεγαλώνει η αγωνία μου και δεν βλέπω τίποτα και στα ξένα φόρουμ... Εχετε εσεις κανένα νεώτερο;
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 10:53 am

ariel έγραψε:

Άντε και ΑΣ ΠΟΥΜΕ ότι βγαίνει ΣΗΜΕΡΑ και ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ στα μαγαζιά ΑΥΡΙΟ και πάνε και την παίρνουν οι γιαπωνεζούλες από τα μαύρα χαράματα αξημέρωτα.
Θέλουν και λίγο χρόνο να τη διαβάσουν, και αφού την τελειώσουν να μπουν και να γράψουν τα δικά τους (αρχικά και στα γιαπωνέζικα και μετά στα Αγγλικά).
Νομίζω ότι αν βγει θα έχουμε νέα, αλλά όχι σήμερα ή αύριο. Wink Τουλάχιστον για το περιεχόμενο...
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 1:38 pm

libra έγραψε:
ariel έγραψε:

Άντε και ΑΣ ΠΟΥΜΕ ότι βγαίνει ΣΗΜΕΡΑ και ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ στα μαγαζιά ΑΥΡΙΟ και πάνε και την παίρνουν οι γιαπωνεζούλες από τα μαύρα χαράματα αξημέρωτα.
Θέλουν και λίγο χρόνο να τη διαβάσουν, και αφού την τελειώσουν να μπουν και να γράψουν τα δικά τους (αρχικά και στα γιαπωνέζικα και μετά στα Αγγλικά).
Νομίζω ότι αν βγει θα έχουμε νέα, αλλά όχι σήμερα ή αύριο. Wink Τουλάχιστον για το περιεχόμενο...

Το κακό είναι οτι έχεις απολύτο δίκιο!!! Και είναι και ψιλομεγάλη η νουβέλα... κατα το Δεκέμβρη φαντάζομαι οτι θα έχουμε ολοκληρομένη εικόνα.... Ειμαι πολυ περιεργη όμως να μάθω απο ποιο σημείο είναι το απόσπασμα που κυκλοφορησε.... Θεωρώ απίθανο η Σκρουτζ μακ Μιζούκι, να έδωσε Αλμπερτ - Κάντυ μαζί απο την αρχη και να έκαψε τις τερρυφανς, που όσο και να το κάνουμε, δεν είναι λίγες!
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 4:59 pm

Kαι οι Αντονυκιές είναι πολλές στην Ιαπωνία, μόνο που δε δίστασε καθόλου η Μιζούκι να τις κάψει από την αρχή... No

Πιστεύω πως τα νέα θα κυκλοφορήσουν αρκετά γρήγορα. Ίσως μέσω της Χιτόμι και της Geo να τα μάθουμε σχετικά νωρίς και εμείς. Στο Κάντυ - Τερρυ είμαι σίγουρη πως τόσο η Νίλα όσο και η Lady Gato θα μάθουν και αυτές από τις δικές τους πηγές τί θα πει η ποιήτρια αλλά θα φροντίσουν οι σχετικές συζητήσεις να παραμείνουν στο πριβέ κομμάτι για ευνόητους λόγους. Αν η Μιζούκι έχει δώσει αίσιο τέλος για τον Τέρρυ να είστε σίγουρες πως το Κάντυ Τέρρυ φόρουμ θα κρεμάσει σημαιάκια περήφανες για την χρόνια αντίσταση και τελική νίκη τον αλμπερτικό κατακτητή... pirat

juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 9:02 pm

Aldebaran έγραψε:
Kαι οι Αντονυκιές είναι πολλές στην Ιαπωνία, μόνο που δε δίστασε καθόλου η Μιζούκι να τις κάψει από την αρχή... No

Πιστεύω πως τα νέα θα κυκλοφορήσουν αρκετά γρήγορα. Ίσως μέσω της Χιτόμι και της Geo να τα μάθουμε σχετικά νωρίς και εμείς. Στο Κάντυ - Τερρυ είμαι σίγουρη πως τόσο η Νίλα όσο και η Lady Gato θα μάθουν και αυτές από τις δικές τους πηγές τί θα πει η ποιήτρια αλλά θα φροντίσουν οι σχετικές συζητήσεις να παραμείνουν στο πριβέ κομμάτι για ευνόητους λόγους. Αν η Μιζούκι έχει δώσει αίσιο τέλος για τον Τέρρυ να είστε σίγουρες πως το Κάντυ Τέρρυ φόρουμ θα κρεμάσει σημαιάκια περήφανες για την χρόνια αντίσταση και τελική νίκη τον αλμπερτικό κατακτητή... pirat

Πάντως στο πριβε κομμάτι του Candy-Terry που έχω πρόσβαση δεν υπάρχει κάποια καινούρια πληροφόρηση για το περιεχόμενο της νουβέλας. Το κοίταξα πριν από λίγο, το countdown συνεχίζεται και υπάρχει και μεγάλη αισιοδοξία μάλιστα...Εχω μπει και εγώ σε πανηγυρικό mode..άμα και δεν βγει ο Τέρυ να δω τι θα το κάνω lol! lol! lol! lol! lol!
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 9:05 pm

juliet έγραψε:

Πάντως στο πριβε κομμάτι του Candy-Terry που έχω πρόσβαση δεν υπάρχει κάποια καινούρια πληροφόρηση για το περιεχόμενο της νουβέλας. Το κοίταξα πριν από λίγο, το countdown συνεχίζεται και υπάρχει και μεγάλη αισιοδοξία μάλιστα...Εχω μπει και εγώ σε πανηγυρικό mode..άμα και δεν βγει ο Τέρυ να δω τι θα το κάνω lol! lol! lol! lol! lol!

Θα κόψουμε τις φλέβες μας και θα εναποθέσουμε τις ελπίδες μας στη Χίνο lol! lol! lol!

Πάντως εγώ λόγω γιαπωνέζικης κουλτούρας πολύ τη φοβάμαι τη Μιζούκι και δεν έχω και πολλές ελπίδες ότι θα χαρεί το χειλάκι μας, αλλά τι να πεις...
juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 9:20 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:

Θα κόψουμε τις φλέβες μας και θα εναποθέσουμε τις ελπίδες μας στη Χίνο lol! lol! lol!

Πάντως εγώ λόγω γιαπωνέζικης κουλτούρας πολύ τη φοβάμαι τη Μιζούκι και δεν έχω και πολλές ελπίδες ότι θα χαρεί το χειλάκι μας, αλλά τι να πεις...

Είναι αυτή η γιαπωνέζικη κουλτούρα απο τη μια με φτιάχνει...από την άλλη με χαλάει...λόγω Candy-candy και vampire knight, μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 10:10 pm

juliet έγραψε:
... Πάντως στο πριβε κομμάτι του Candy-Terry που έχω πρόσβαση δεν υπάρχει κάποια καινούρια πληροφόρηση για το περιεχόμενο της νουβέλας. Το κοίταξα πριν από λίγο, το countdown συνεχίζεται και υπάρχει και μεγάλη αισιοδοξία μάλιστα...Εχω μπει και εγώ σε πανηγυρικό mode..άμα και δεν βγει ο Τέρυ να δω τι θα το κάνω lol! lol! lol! lol! lol!

Emmm... το κλίμα στο πριβέ είναι πανηγυρικό;;; confused Και δεν έχουν καμιά πληροφορία;;;; Suspect

Γιατί δε νιώθω καλά;;;; :pale:
ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 10:27 pm

Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:
... Πάντως στο πριβε κομμάτι του Candy-Terry που έχω πρόσβαση δεν υπάρχει κάποια καινούρια πληροφόρηση για το περιεχόμενο της νουβέλας. Το κοίταξα πριν από λίγο, το countdown συνεχίζεται και υπάρχει και μεγάλη αισιοδοξία μάλιστα...Εχω μπει και εγώ σε πανηγυρικό mode..άμα και δεν βγει ο Τέρυ να δω τι θα το κάνω lol! lol! lol! lol! lol!

Emmm... το κλίμα στο πριβέ είναι πανηγυρικό;;; confused Και δεν έχουν καμιά πληροφορία;;;; Suspect

Αχ βρε alde με κάνεις και γελάω είσαι φοβερή lol! lol! lol! Λες και έχουμε εκλογές νιώθω.... εκεί είναι οι ψηφοφόροι του Τέρρυ! κανένα φόρουμ καντυ-άλμπερτ δεν υπάρχει για να μάθεις κι εσύ τίποτα?
nansecrets

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Registration date : 01/10/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Πεμ Οκτ 28, 2010 10:37 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Αχ βρε alde με κάνεις και γελάω είσαι φοβερή lol! lol! lol! Λες και έχουμε εκλογές νιώθω.... εκεί είναι οι ψηφοφόροι του Τέρρυ! κανένα φόρουμ καντυ-άλμπερτ δεν υπάρχει για να μάθεις κι εσύ τίποτα?

ΜΙΜΙ υπαρχει φορουμ Αλμπερτ αλλα ειναι νομιζω ισπανικο..

alde προλαβαινεις να μαθεις μεχρι την 1η νοεμβριου ισπανικα και να μας ενημερωσεις? lol!
εισπνοες alde μου... οτι και να γραφτει δεν πειραζει (αρκει να λεει για τον Τερρυ που μενει με την Καντυ κατα το --> Terry welcome home..) lol!
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 9:12 am

ΜΙΜΙ έγραψε:

Αχ βρε alde με κάνεις και γελάω είσαι φοβερή lol! lol! lol! Λες και έχουμε εκλογές νιώθω.... εκεί είναι οι ψηφοφόροι του Τέρρυ!

MIMI η καλύτερη ατάκα μακράν
arwyn-t

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 9:27 am

Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Ελα, ελα, δεν χαθηκε κι ο κοσμος, Αλντε μου! Ο,τι ηθελε η Μιζουκι προκυψει! :afro:

juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 3:12 pm

Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Γενικά το κλιμα είναι πανηγυρικό, όχι μόνο στο πριβέ αλλά επιφυλλάσομαι λόγω έλλειψης πληροφόρησης. Και εγώ δε νιώθω καλά...λες να φταίει το κλίμα; :pale:
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 5:49 pm

juliet έγραψε:

Γενικά το κλιμα είναι πανηγυρικό, όχι μόνο στο πριβέ αλλά επιφυλλάσομαι λόγω έλλειψης πληροφόρησης. Και εγώ δε νιώθω καλά...λες να φταίει το κλίμα; :pale:

Ποιο κλίμα βρε Juliet; Μια ήλιος, μια βροχή, μια κρυο, μια ζέστη!!!! Απ' ευθειας συνδεση με Μιζούκη έχει ο καιρός στην Ελλάδα;; Δεν φανταζομαι να υποννοεις οτι σε πειραξε το πανηγυρικο κλιμα; Εδώ πάντα για τα πανηγύρια είμαστε, θα έπρεπε να έχεις συνηθήσει λόγω εντοπιοτητας!
juliet

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 6:01 pm

ariel έγραψε:
juliet έγραψε:

Ποιο κλίμα βρε Juliet; Μια ήλιος, μια βροχή, μια κρυο, μια ζέστη!!!! Απ' ευθειας συνδεση με Μιζούκη έχει ο καιρός στην Ελλάδα;; Δεν φανταζομαι να υποννοεις οτι σε πειραξε το πανηγυρικο κλιμα; Εδώ πάντα για τα πανηγύρια είμαστε, θα έπρεπε να έχεις συνηθήσει λόγω εντοπιοτητας!

Ναι, πολύ τη φοβάμαι την πρώτη περίπτωση, γιατί ο καιρός έχει τα χάλια του και μία κρυώνω και μία ζεσταίνομαι, αυτή η κυρία Μιζούκι δεν ξέρω τι καιρό κάνει στην Japan κάτσε να βγει η νουβέλα και θα το διαπιστώσουμε.... ή Αν και για την κόβω...τολάχιστον θα η Κάντυ από την ψύξη θα παίζει ενώ θα σκέφτεται το καλοκαίρι εκείνο....
ΜΙΜΙ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας   Παρ Οκτ 29, 2010 6:02 pm

Mία η αλντε μία η juliet που δεν νιώθουν καλά :pale: μας βλέπω μία μία να πέφτουμε κάτω απτην αγωνία μας μέχρι να βγούν τα αποτελέσματα των εκλογών!!! Τέρρυ ή Άλμπερτ confused confused Άλμπερτ ή Τέρρυ confused confused η Μιζούκι αποφασίζει

Ψηφιακή Έκδοση της νουβέλας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η νουβέλα της Κάντυ-
Μετάβαση σε: