Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Αυγουστός 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Candy Candy Final Story - Translated in English
Χθες στις 4:25 pm από fay450

» Τα σχέδια του Βαγγέλη
Τετ Αυγ 16, 2017 10:58 am από Aldebaran

» Video με πρωταγωνιστή τον αγαπημένο μας Άλμπερτ
Κυρ Αυγ 06, 2017 1:59 am από fay450

» Ποιος είναι τελικά ο Anohito?
Δευ Ιουλ 31, 2017 4:37 pm από Uranya

» Χριστούγεννα στην Κάντυ
Τετ Ιουλ 19, 2017 5:25 pm από Aldebaran

» Στην αγκαλιά μου και απόψε σαν άστρο κοιμήσου!
Δευ Ιουλ 17, 2017 5:41 pm από Uranya

» Χαρούμενα γενέθλια...
Παρ Ιουλ 14, 2017 4:26 pm από Aldebaran

» Aν ο Αντονυ ζουσε !
Τρι Ιουλ 11, 2017 6:06 pm από Aldebaran

» Πολυπόθητη μετάφραση
Τρι Ιουλ 11, 2017 3:53 pm από Uranya

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

τα αποκομματα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Registration date : 01/10/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:34 am

ariel έγραψε:
Ποσες διαφορετικες εκφρασεις του δεν μας εδωσε η ιγκαρατσι; Τον ειχε αγαπησει κι αυτη στ' αληθεια! (επαναλαμβανομαι αλλα δεν ειναι τυχαιο οτι με την ιγκαρατσι εχουμε την ιδια μερα γενεθλια 25/Cool

Ασχετο,αλλα να ρωτησω κατι; Αν τοσο πολυ αλλαξε την ιστορια η Ιγκαρατσι που αλλιωσε το νοημα, γιατι χαλαστηκε η Μιζουκι στο δικαστηριο και χτυπιοταν οτι η ιστορια ήταν μονο δικη της και η αλλη ειχε κανει μονο σχεδια; Δεν διακρινετε μια αντιφαση;

δεν τον αγαπησε μονο η Ιγκαρασι... και απο το στορυ της Μιζουκι βγαινει οτι ο Τερρυ ειναι καταπληκτικος χαρακτηρας... η εικονες απλα επιβεβαιωσαν τα ηδη γραμμενα...

αβυσσος η ψυχη της Μιζουκι λατρεμενη μου αριελ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Registration date : 19/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:41 am

Σιγουρα οταν υπαρχει συνεργασια, καποιες ιδεες πεφτουν στο τραπεζι, οπως αυτη με τον σκωτσεζο πριγκηπα! Δεν ειναι υπερβολη ομως, η Μιζουκι να κατηγορει την Ιγκαρατσι οτι αλλαξε την ιστορια της; Και αν ηταν ετσι γιατι στην νουβελα δεν τακτοποιησε τα πραγματα παρα τα αφησε ως εχουν; Εγω νομιζω οτι οσο εβλεπε την απηχηση του τερρυ ξεχναγε τον αλμπερτ, αν τον ειχε ποτε κατα νου, και στο τελος δεν τολμησε να κανει τιποτα απο μονη της γιατι δεν τραβαγε η ιστορια...
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:46 am

εεε μα πεστα!!!!!!!!! ο Αλμπερτ δεν ειχε και τοσο την ευνοια της δημιουργου οσο κι αν αυτο υποστηριζει η ιδια... τον χαντακωσε μονη της!(οπως τον Αντονυ και τον Στηαρτ με θανατο και τον Τερρυ με την αχαριστη Σουζαννα!!!)
nuitetoile21

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Registration date : 29/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:48 am

ναι βρε ariel πες τα! μπορει η ιδια να υποστηριζει οτι και καλα σκεφτοταν τον αλμπερτ απο την αρχη αλλα δεν το υποστηριξε σε καμια περιπτωση! οποτε αυτο την κανει εντελως για τα μπαζα συγγραφεα ή παρανοικη. τι να πω πια??
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:53 am

nansecrets έγραψε:
εεε μα πεστα!!!!!!!!! ο Αλμπερτ δεν ειχε και τοσο την ευνοια της δημιουργου οσο κι αν αυτο υποστηριζει η ιδια... τον χαντακωσε μονη της!(οπως τον Αντονυ και τον Στηαρτ με θανατο και τον Τερρυ με την αχαριστη Σουζαννα!!!)

Σιγουρα δεν ειχε την ευνοια της! Που ακουστηκε πρωταγωνιστης και μεχρι τελους να μην ξερουμε τιποτα γι' αυτον, καποιες σκορπιες πληροφοριες μονο δεξια, αριστερα στα ξεκουδουνα! Τι ξερουμε πραγματικα για τον αλμπερτ και τον αγαπαμε τοσο πολυ; ποιος ήταν στ' αληθεια; Αγαπουσε τα ζωα, εκανε τα χατηρια στα ανηψια του, ήταν πολυταλαντος αν θελετε, αλλα που και πως μεγαλωσε, που γυριζε ολα αυτα τα χρονια, τι πραγματικα σκεφτοταν δε το βλεπουμε πουθενα!
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:56 am

ariel έγραψε:

Σιγουρα δεν ειχε την ευνοια της! Που ακουστηκε πρωταγωνιστης και μεχρι τελους να μην ξερουμε τιποτα γι' αυτον, καποιες σκορπιες πληροφοριες μονο δεξια, αριστερα στα ξεκουδουνα! Τι ξερουμε πραγματικα για τον αλμπερτ και τον αγαπαμε τοσο πολυ; ποιος ήταν στ' αληθεια; Αγαπουσε τα ζωα, εκανε τα χατηρια στα ανηψια του, ήταν πολυταλαντος αν θελετε, αλλα που και πως μεγαλωσε, που γυριζε ολα αυτα τα χρονια, τι πραγματικα σκεφτοταν δε το βλεπουμε πουθενα!

εεε κι εσυ... τι θες και τα σκαλιζεις... για να μην τα φανερωσε η συγγραφεας θα ειχε τους λογους της.... lol!
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:58 am

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:

εεε κι εσυ... τι θες και τα σκαλιζεις... για να μην τα φανερωσε η συγγραφεας θα ειχε τους λογους της.... lol!

... που ηταν να αναπτυξουν οι αλμπερτικες διαισθαντικες ικανοτητες;
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:04 am

οι ανθρωποι της φυσης δεν ασχολουνται με λεπτομερειες...τους ενδιαφερει η ουσια...(οτι δεν ειδαμε και δεν εκδηλωθηκε ποτε... η γνωστη σιωπη που ειπε η nuit??? lol! ) Να! αυτα μα ς διαφευγουν εμας των λεπτολογων...που κοιταμε οτι συμβαινει μονο!!!
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:12 am

Σωστη!!!
Σας εβαλα cake για πρωινακι και την κανω σιγα σιγα να κανω κανα μπανακι και να ετοιμαστω για δουλεια! Φρικη ε;
Δεν θα χαθουμε.... bzzz
elpidaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:03 am

πωπωπω ορεξη μεσα στη μαυρη νυχτα......

και ελεγα και γω γιατι δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ.....
μιλουσατε εσεις και με ζαλισατε!

καλημερα!
(ελπιζω δλδ......)
arwyn-t

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:48 am

Ελα Χριστε και Παναγια.... :affraid: :affraid: :affraid:

Καλα βρε κοριτσα, ολη τη νυχτα με τον Αλμπερτ τα ειχατε;;; Suspect Suspect Suspect

Αφησατε τους αντρες σας και σχολιαζατε τα αποκομματα του Αλμπερτ;;;

Αραγε ενα ολοκληρο βραδυ με τον Τερρυ περασατε ποτέ ή μονο με τον δικο μας;;; Suspect

Για παραδεχτειτε οτι ειστε κρυφοαλμπερτικιες ολες και περιμενετε να μας πετυχετε να κοιμομαστε για να εκδηλωθειτε... για να σας δω...

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

lol!
libra

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Registration date : 15/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 12:34 pm

nuitetoile21 έγραψε:
η τερρυτοσουπα τι γευση λετε να εχει?? lol! lol! lol! lol!

ariel έγραψε:
lol! Δεν πειραζει βρε κοριτσια! εμεις θα λιωνουμε κοιτωντας τον να αναβει τσιγαρο και να κοιταζει θλιμενα μακρυα, ή να απαντα ειρωνικα σε διαφορους ή να χαμογελα ή να δακρυζει...αμαν κριση επαθα βραδιατικα!!!

αααααααααααχ!!!! μα τι ωραίο πρωινό Σαββατιάτικο ξύπνημα είναι αυτό;;;;;
arwyn-t

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:36 pm

ariel έγραψε:
lol! Δεν πειραζει βρε κοριτσια! εμεις θα λιωνουμε κοιτωντας τον να αναβει τσιγαρο και να κοιταζει θλιμενα μακρυα, ή να απαντα ειρωνικα σε διαφορους ή να χαμογελα ή να δακρυζει...αμαν κριση επαθα βραδιατικα!!!

Σοβαρα τωρα, σας λιωνει η ειρωνικη συμπεριφορα (γιατι εχει διαφορα το χιουμορ απο την ειρωνια); Σας φτιαχνει η αναιδεια και η ασεβεια; confused

Οκέι... Αφηστε τους ευγενικους και καλοπροαιρετους ανθρωπους σε μας, δε μας χαλαει καθολου... Cool
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:42 pm

arwyn-t έγραψε:
ariel έγραψε:

Σοβαρα τωρα, σας λιωνει η ειρωνικη συμπεριφορα (γιατι εχει διαφορα το χιουμορ απο την ειρωνια); Σας φτιαχνει η αναιδεια και η ασεβεια; confused

Οκέι... Αφηστε τους ευγενικους και καλοπροαιρετους ανθρωπους σε μας, δε μας χαλαει καθολου... Cool

μάλλον η καυστικότητα και η σπιρτάδα του μας αρέσει, που όταν συνδυάζονται και με μια δόση ειρωνείας... τον κάνουν ακαταμάχητο Wink
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3649
Τόπος : μικρό σπίτι του αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 2:33 pm

δεν προτιμάμε τον Αλμπερτ για την μεγάλη του περιουσια καθε άλλο και υπάλληλος σε βιβλιοπολειο να ήταν πάλι την ιδια αποδοχή θα ειχε από όλες εμάς και τοτε που δουλευε στο εστιατοριο, ακαταμάχητος ήταν! δεν κάνουν τα λεφτά τον άνθρωπο αλλά ο άνθρωπος τα λεφτά cheers και επειτα ποτε ο Αλμπερτ δεν θα χρησιμοποιουσε την ισχυ του αυθαιρετα ή για κακό, οσο για τα αποκομματα το έχετε σκεφτει οτι ίσως η Καντυ να έκανε γενική καθαριότητα πολύ, πολύ σπάνια λογω και δουλειας , που να το σκεφτοτανε ο Αλμπερτ οτι θα την επιανε εκεινη την μέρα η ανάγκη!!

πάντως δεν προτιμάμε τον Αλμπερτ για τα λεφτα του, οτι και αν έκανε θα ξεχώριζε!!
nuitetoile21

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Registration date : 29/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 3:42 pm

ariathniM έγραψε:
δεν προτιμάμε τον Αλμπερτ για την μεγάλη του περιουσια καθε άλλο και υπάλληλος σε βιβλιοπολειο να ήταν πάλι την ιδια αποδοχή θα ειχε από όλες εμάς και τοτε που δουλευε στο εστιατοριο, ακαταμάχητος ήταν! δεν κάνουν τα λεφτά τον άνθρωπο αλλά ο άνθρωπος τα λεφτά cheers και επειτα ποτε ο Αλμπερτ δεν θα χρησιμοποιουσε την ισχυ του αυθαιρετα ή για κακό, οσο για τα αποκομματα το έχετε σκεφτει οτι ίσως η Καντυ να έκανε γενική καθαριότητα πολύ, πολύ σπάνια λογω και δουλειας , που να το σκεφτοτανε ο Αλμπερτ οτι θα την επιανε εκεινη την μέρα η ανάγκη!!

πάντως δεν προτιμάμε τον Αλμπερτ για τα λεφτα του, οτι και αν έκανε θα ξεχώριζε!!

συγγωμη αριανθη..δικα σου λογια:

''Κατι καπιταλες να φοβασε που το παιζουν οικολογοι!

Nαι ειμαστε γι' αυτο παιρνουμε το κοριτσι στο τέλος

ενω με τον Τερρυ ξερο παξιμάδι θα ετρωγε το κοριτσι και κανα κοκορετσι σε τιποτα απόκριες!! με μας θα περναει ζωή και κότα σε κρουαζιερες και θερετρα!!''
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 3:58 pm

[quote="nuitetoile21"]
ariathniM έγραψε:

συγγωμη αριανθη..δικα σου λογια:

''Κατι καπιταλες να φοβασε που το παιζουν οικολογοι!

Nαι ειμαστε γι' αυτο παιρνουμε το κοριτσι στο τέλος

ενω με τον Τερρυ ξερο παξιμάδι θα ετρωγε το κοριτσι και κανα κοκορετσι σε τιποτα απόκριες!! με μας θα περναει ζωή και κότα σε κρουαζιερες και θερετρα!!''[/quote

αυτα τα λογια ειπωθηκαν για να γελασουμε, για χαρη αστεισμού όπως και σεις μιλάτε για τα γεράματα του Αλμπερτ και την πιεση του (πραγματα που δεν ειναι αλήθεια), τα διαβαζω ευχαριστά και σιγουρα δεν το εννοειται, αν δεις γραφομενα μου θα καταλάβεις οτι αγάπησα τον Αλμπερτ σαν Αλμπερτ και οχι σαν θειο Γουιλιαμ!! μου αρεσε η συγκατοικηση του με την Κάντυ τοτε που ηταν άσημος το εχω ξαναπει αν η Κάντυ πάρει το Τερρυ δεν θα στεναχωρηθω καθόλου και με τιποτα δεν θελω να την δω μόνη!!! και σιγουρα ο Τερρυ δεν θα αφήσει το κοριτσι να πεθάνει απο την πεινα...οπως και ο Αλμπερτ δεν κινδυνευει απο σαχαρο..όλα τουτα δεν λέγονται σοβαρά αλιμονο..οτι ειπωθηκε για χρημα και για Τερρυ ειναι απο την σκοπτικη πλευρα του πράγματος..αλλωστε γονος των Γκρατσεστερ ειναι και εκεινος με μεγάλη περιουσια!! και με μελλον στο θεατρο..

νουιτ ποτε δεν θα μου άρεσε ενας ηρωας για χρημα και εξουσια , τον Ρομπεν των Δασων τον αγαπουσα το ιδιο και οταν ηταν ευγενης και οταν πήρε τα βουνά και εχω κολλησει με Μερλιν που ολη την ωρα ο Αρθουρ τον εχει κατσε σηκω, σηκω-κατσε!
juliet

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Registration date : 05/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:41 pm

Αχαχα, τρελάθηκα στο γέλιο...το μυστήριο πάντως της εφημερίδας under the bed παραμένει άλυτο...μ...πολύ φοβάμαι και εγώ οτι δεν το έκανε για την Κάντυ. Ελάτε παιδιά τώρα μεταξυ μας ολόκληρος άντρας τις εφημεριδες τι της ήθελε φυλαγμένες; σουβενίρ; αναμνηστικά; Αναρωτιέμαι πως να της το έλεγε¨
-Candy I have a collection of Terry under my bed
-What????????????????????????????? Well, WHY?
-I feel lonely sometimes... lol! lol! lol!

Αχ παραδεχτείτο κορίτσια κάτι δεν κολλάει στην υπόθεση...
libra

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:17 pm

juliet έγραψε:

lol! lol! lol! lol! lol! όλα τα σενάρια τα περίμενα, αλλά αυτό... έχω πεθάνει από το γέλιο... lol! lol! lol!
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:27 pm

juliet έγραψε:
Αχαχα, τρελάθηκα στο γέλιο...το μυστήριο πάντως της εφημερίδας under the bed παραμένει άλυτο...μ...πολύ φοβάμαι και εγώ οτι δεν το έκανε για την Κάντυ. Ελάτε παιδιά τώρα μεταξυ μας ολόκληρος άντρας τις εφημεριδες τι της ήθελε φυλαγμένες; σουβενίρ; αναμνηστικά; Αναρωτιέμαι πως να της το έλεγε¨

καημενε μου Αλμπερτ. Κατι το φακιολι στο μαλλι, κατι ο Τερρυ κατω απο το μαξιλαρι, θα σου το βγαλουν το ονομα οτι την παιζεις την γκαιντα! ( πως;;; ειναι βιρτουοζος;;Wink Μια γυναικα για τον αλμπερτ γρηγορα!!!! 30ρησε και ολο με τον Τζορτζ γυριζει!!!!!
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:40 pm

arwyn-t έγραψε:
ariel έγραψε:

Λιωνουμε κανονικοτατα!!! Η ειρωνια και ο σαρκασμος υποδηλωνουν πνευμα σπιρτοζο και καλλιεργεια! Δεν ειναι ευκολο να συναναστραφεις τετοιους τυπους, αλλα ειναι πολυ συναρπαστικοι! Εσας δεν σας φταχνει η παραβατικη συμπεριφορα; Τωρα μπερδευτικα εγω. Σε αλλα ποστ οι αλμπερτικες δηλωνεται κατα του κατεστημενου και πολυ φιλελευθερες (κατι που μαλλον επιβεβαιωνει και η προτημηση σας στο "θειο") Και για το τελευταιο, δεν υπαρχει πιο ευγενικος νεος απο τον τερρυ, σε ολο το μανγκα! Οταν τα ξαδελφακια αφηνουν την Ελιζα να πνιγει, ο Τερρυ βουτα και την σωζει!!!! Αχχχχ θεος ηταν σε αυτο το μακροβουτι!!!
ariel

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:48 pm

Μην πειραζετε την Αριαδνη, την ρομαντικη του φορουμ! (εγω στο εχω ξαναπει αριαδνη μου, μονο ο αντονυ σου ταιριαζει, καλη μου)

Για πες μου τωρα Αριαδνακι, γιατι με φουντωσες και δεν εχω κοιμηθει ακομα απο χτες, ποιος εχει τον Μερλιν σηκω -κατσε; Ο αρθουρος; Ελα να μην τρελαθουμε τωρα... ενα blink να κανει ο Μερλιν και πουφ! παει ο Αρθουρος, μας τελειωσε!!! Ο Αρθουρος δεν θα υπηρχε καν, χωρις τον Μερλιν, τον μεγιστο μαγο!!!!
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:54 pm

[
Για πες μου τωρα Αριαδνακι, γιατι με φουντωσες και δεν εχω κοιμηθει ακομα απο χτες, ποιος εχει τον Μερλιν σηκω -κατσε; Ο αρθουρος; Ελα να μην τρελαθουμε τωρα... ενα blink να κανει ο Μερλιν και πουφ! παει ο Αρθουρος, μας τελειωσε!!! Ο Αρθουρος δεν θα υπηρχε καν, χωρις τον Μερλιν, τον μεγιστο μαγο!!!![/quote]

ειναι ομως νεκρός τι να κάνω !

με εκανες και γελασα λες υποσυνειδητα να προτιμώ τους άνδρες με εξουσια όπως ο Μερλιν στην περιπτωση μας( ελπίζω καλη μου Αριελ να μου ταιριάζει και αυτός όπως ο Αντονυ , δεν ξερω τον εχω κατασυμπαθήσει) δεν νομίζω μάλλον ειναι ρομαντικούλης και αυτός!!

γρηγορα να κοιμηθεις η αυπνια θα σου περασει και εγω δεν κοιμηθηκα καλά !! Sleep
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 8:07 pm

arwyn-t έγραψε:
Ελα Χριστε και Παναγια.... :affraid: :affraid: :affraid:

Καλα βρε κοριτσα, ολη τη νυχτα με τον Αλμπερτ τα ειχατε;;; Suspect Suspect Suspect

Αφησατε τους αντρες σας και σχολιαζατε τα αποκομματα του Αλμπερτ;;;

Αραγε ενα ολοκληρο βραδυ με τον Τερρυ περασατε ποτέ ή μονο με τον δικο μας;;; Suspect

Για παραδεχτειτε οτι ειστε κρυφοαλμπερτικιες ολες και περιμενετε να μας πετυχετε να κοιμομαστε για να εκδηλωθειτε... για να σας δω...

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

lol!

arwyn-t ο Αλμπερτ ειναι πηγη ερωτηματικων και αλυτων υποθεσεων για μας τις τερρικες... μας αφηνει με καποια σκοτεινα σημεια στην ολη υποθεση σχετικα με την ζωη του και προσπαθουμε να τα εξιχνιασουμε...
ασφαλως και δεν περιμενουμε να κοιμαστε για να τα πουμε ολα αυτα αλλα οι δικες μας ωρες ειναι οι μεταμεσονυκτιες(οπως και του Τερρυ..) οποτε και τοτε μας πιανει η ωρα για αναλυση και εκφραση αποριων και προβληματισμων μας.
καθε βραδυ με τον Τερρυ το περναμε να εισαι βεβαιη... απλα για να σας βαλουμε κι εσας στο παιχνιδι ασχολουμαστε και με τον αγαπημενο σας... δεν ειναι ποιο ενδιαφερον να εχουμε αντιλογο? εμας μας αρεσει παντως.. να μας απαντατε.. το κακο ειναι πως δεν λυνονται τα ερωτηματικα μας γυρω απο τον αγαπημενο σας... lol!
.
nansecrets

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   Σαβ Ιουλ 10, 2010 8:08 pm

ariel έγραψε:

Λιωνουμε κανονικοτατα!!! Η ειρωνια και ο σαρκασμος υποδηλωνουν πνευμα σπιρτοζο και καλλιεργεια! Δεν ειναι ευκολο να συναναστραφεις τετοιους τυπους, αλλα ειναι πολυ συναρπαστικοι! Εσας δεν σας φταχνει η παραβατικη συμπεριφορα; Τωρα μπερδευτικα εγω. Σε αλλα ποστ οι αλμπερτικες δηλωνεται κατα του κατεστημενου και πολυ φιλελευθερες (κατι που μαλλον επιβεβαιωνει και η προτημηση σας στο "θειο") Και για το τελευταιο, δεν υπαρχει πιο ευγενικος νεος απο τον τερρυ, σε ολο το μανγκα! Οταν τα ξαδελφακια αφηνουν την Ελιζα να πνιγει, ο Τερρυ βουτα και την σωζει!!!! Αχχχχ θεος ηταν σε αυτο το μακροβουτι!!!

πες τα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα αποκομματα..
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Άλμπερτ-
Μετάβαση σε: