Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
 2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Aλλες εισαγωγές άνιμε
Τετ Νοε 30, 2016 7:27 am από alfaalfa

» Για την ονομαστική μας γιορτή...
Σαβ Νοε 26, 2016 4:19 pm από ariathniM

» Anime πραγματάκια
Σαβ Νοε 26, 2016 2:34 pm από Aldebaran

» facebook
Σαβ Νοε 26, 2016 2:24 pm από Aldebaran

» Halloween
Δευ Οκτ 31, 2016 9:59 pm από ariathniM

» μικρη ντοριτ , καντυ και γενικοτερη βικτωριανη λογοτεχνια
Παρ Οκτ 21, 2016 1:00 am από candymayia

» Τα κομβικά σημεία που αλλάζουν το ρουν της ιστορίας
Τετ Σεπ 14, 2016 10:51 am από candymayia

» H ''άλλη Κάντυ''
Δευ Σεπ 12, 2016 5:16 pm από ariathniM

» Η Σάρρα Στάνλευ, η μικρή του Αβολνι
Δευ Σεπ 05, 2016 3:08 pm από ariathniM

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geobacter

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!   Δευ Σεπ 27, 2010 10:53 pm

Αριελ μου, δυστυχως μετα τα 30 πολλα αρχιζουν και πεφτουν, η αντοχη παντως σιγουρα.

Δεν μπορω καν να διανοηθω πως μπορουσα καποτε να ξενυχταω ως το πρωι και με 2-3 ωριτσες υπνο να ειμαι μια χαρα. Τωρα που δεν μπορω να κανω πληρες 8-ωρο ειμαι μονιμως σαν κουνουπι ζαλισμενο απο ταμπλετα Μπαυβαπ......... :roll:

Παντως δεν ανησυχω για τον Αλμπερτ (και τον Τερρυ). Η πααααρα πολυ τεστοστερονη συνηθως σε οδηγει να σκοτωθεις νεος η να καταληξεις στη φυλακη γιατι επιφερει επιθετικη συμπεριφορα η να εχεις προβληματα στις σχεσεις σου λογω μονιμης απιστιας - αλλα αυτες ειναι ακραιες περιπτωσεις.

Και με ολα αυτα τα αντρολογα, παω για υπνο. Σας καληνυχτιζω καλες μου συμφορουμιτισσες και καλα να'στε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Registration date : 19/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!   Δευ Σεπ 27, 2010 11:03 pm

Μάλλον θα φταίει η συνεφια της σκωτίας! Εγω ακόμα πάνω απο 4-5 ωρες δεν κοιμάμαι!

Αν και ομολογώ οτι μετά τα 30 κατι παλαβά του στιλ 2 μερες χωρις ύπνο τα έκοψα... Τωρα δεν αντέχω πολλά πολλά geek
ntalia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!   Τρι Σεπ 28, 2010 12:21 am

ariel έγραψε:
Μάλλον θα φταίει η συνεφια της σκωτίας! Εγω ακόμα πάνω απο 4-5 ωρες δεν κοιμάμαι!

Αν και ομολογώ οτι μετά τα 30 κατι παλαβά του στιλ 2 μερες χωρις ύπνο τα έκοψα... Τωρα δεν αντέχω πολλά πολλά geek

αριελ μιας και εισαι μεσα...(αν εισαι)εξηγησε μου...'η μαλλον πες μου λιγα λογια για την τετοστερονη...
να καταλαβω κι εγω..αν και καπου παει το μυαλο μου...αλλα θελω βεβαιωση....χαχαχαχαχαχα lol!
titika

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Επάγγελμα : Δασκαλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΤΕΡΡΥ-ΑΝΝΥ
Registration date : 29/03/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!   Τρι Νοε 02, 2010 7:36 pm

arwyn-t έγραψε:
libra έγραψε:

όποιος ενδιαφέρεται έχει γίνει και εκεί casting και έχουν προτείνει για Τέρρυ τον Ιταλό Giulio Berruti ( http://byfiles.storage.live.com/y1pQrJzPSEl_F8E-oBAb7jWF5OvhXEq5VsvZxRFPP3yt9vn8qcrCHhjGFW8UwAqmS0yMC2KuUVHVo8 )

Οφειλω να ομολογησω οτι και τα δυο φρυδακια μου πηγανε στο ταβανι με την παραπανω φωτο! Πολυ ωραιο παιδι αυτος ο Giulio! cheers Ωστοσο... λιγο μεσογειακοφερνει το προσωπο του, αν και γαλανοματης εχει κοκκαλα και επιδερμιδα νοτιου Ευρωπαιου, οχι βορειου οπως ο Τερρυ.

Χμ.... Εγω θα ελεγα για Τερρυ τον Drew Fuller, καταγωγης αγγλοϊρλανδικης.

Προσωπικα τον βρισκω πολυ συμβατικα ωραιο για ΤΕΡΡΥ.Δε μου αρεσει γι αυτον το ρολο-δεν εχει τιποτα επαναστατικο

NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Το γράμμα
» NAI EIMAI H AΛΜΠΕΡΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ !!!!!!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: