Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
 2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Aλλες εισαγωγές άνιμε
Τετ Νοε 30, 2016 7:27 am από alfaalfa

» Για την ονομαστική μας γιορτή...
Σαβ Νοε 26, 2016 4:19 pm από ariathniM

» Anime πραγματάκια
Σαβ Νοε 26, 2016 2:34 pm από Aldebaran

» facebook
Σαβ Νοε 26, 2016 2:24 pm από Aldebaran

» Halloween
Δευ Οκτ 31, 2016 9:59 pm από ariathniM

» μικρη ντοριτ , καντυ και γενικοτερη βικτωριανη λογοτεχνια
Παρ Οκτ 21, 2016 1:00 am από candymayia

» Τα κομβικά σημεία που αλλάζουν το ρουν της ιστορίας
Τετ Σεπ 14, 2016 10:51 am από candymayia

» H ''άλλη Κάντυ''
Δευ Σεπ 12, 2016 5:16 pm από ariathniM

» Η Σάρρα Στάνλευ, η μικρή του Αβολνι
Δευ Σεπ 05, 2016 3:08 pm από ariathniM

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Πεμ Νοε 18, 2010 4:29 pm
Να μεταφραστεί η νουβέλα
Image hosted by servimg.com
Συνταγές μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

Μοιραστείτε | 

Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Καλύτερη ιστορία
- Πρώτη
23%
 23% [ 3 ]
- Δεύτερη
15%
 15% [ 2 ]
- Τρίτη
46%
 46% [ 6 ]
- Τέταρτη
15%
 15% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 13

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elenor Baker

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Σαβ Οκτ 05, 2013 2:17 pm

αυριο ληγει η ψηφοφοριααααααααα....!!!!!!!!Wink

οσοι ειν ν ψηφισο0ν ν το κανο0ν σημεραααα.....και η καλυτερη ιστορια ας κερδισει!!!!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Σαβ Οκτ 05, 2013 2:40 pm

Η αγωνία κορυφώνεται... :lolol:
Τερυλία

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Registration date : 04/04/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Σαβ Οκτ 05, 2013 11:35 pm

Να μαι και γω!

Ευχαριστω πολυ την Αλντε που εκανε τοσα για μενα ωστε να μπορεσω σημερα να υποβαλλω και εγω την ψηφο μου.
Την παρακαλεσα προ ημερων να επιμηκυνει το χρονο της ψηφοφοριας γιατι δεν προλαβαινα να τις διαβασω και η καλη μου η Αλντε οχι μονο το εκανε αλλα μου εστειλε σε φωτοτυπιες τις 4 ιστοριες χωρις να μου πει ποιος εγραψε τι.
Δε χρειαζεται να ξερω τα μικρουλια μας παραπανω Απο τη πρωτη στιγμη που αρχισα να τις διαβαζω ημουν σιγουρη για τους αφανεις συγγραφεις. Ο καθενας με την πενα του ζωγραφισε κατι πολυ ομορφο. Τοσο, που δυσκολευτηκα να επιλεξω εκεινη που μου αρεσε περισσοτερο.
Ο Βαγγελης με το δωρικο του τροπο και το ιδιαιτερο χιουμορ του με εκανε να γελασω
Η Σταυρού με τους απλους γεματους συναισθημα διαλογους μου εδωσε μεγαλη χαρα που ειχε ενα τελος καλο για ολους
Μετα όμως; Εδω προβληματιστηκα : η Δομνα η η Λενια; σιγουρα τα δυο αδερφακια ειχαν γραψει τις αλλες δυο ιστοριες αλλα ποια εγραψε ποια; Η Λενια είχε δωσει το στιγμα της αλλα η Δομνα δεν ηξερα πως γραφει. Τις ξεχωρισα, στο τελος Very Happy 
Η επιλογη ήταν παρα πολυ δυσκολη. απο τη μια με ετρωγε το σαρακι να ψηφισω ιστορια που ειχε καταληξη της Καντυ με τον Τερυ. Απο την αλλη δεν μπορουσα να προσπερασω ευκολα τα μεγαλα πλην ομως υπεροχα φικ.
Μετα απο πολυ σκεψη και αμπεμπαμπλομ και ξανα μανα σκεψη διαλεξα την τριτη.
Ισως επειδη κατα βαδος ολες οι φαν ανεξαρτητως  λατρευουν τον Αντονυ και θα ηθελαν εκεινη η πολυ ρομαντικη ιστορια να εχει αισιο τελος. Ισως επειδη μου θυμισε τις πολυ ομορφες εικονες στο λεικγουντ δοσμενες απο μια αλλη σκοπια εξισου ενδιαφερουσα και συναρπαστικη.
Ανεξαρτητα απο το τελικο αποτελεσμα, συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τον κοπο και το μερακι τους και πανω απ ολα την ηρωικη τους αποφαση καλοκαιριατικα να αφιερωσουν μερος των πολυτιμων διακοπων τους για να χαρισουν σ εμας μεσα απο τις ιστοριες τους λιγη απο την χαρη και τον ενθουσιασμο των νιατων τους. Μαζι σας θυμηθηκα και εγω ποσο ομορφα και ρομαντικα μα πανω απ΄ολα τρελλα και ενθουσιωδη ηταν εκεινα τα χρονια.

Επειδη δεν ξερω ποτε θα μπορεσω να ξαναμπω, θελω να σας ευχαριστησω εσας τους νεους και τις νεες συγγραφεις για τα φοβερα σας φικ και ευχομαι να μη χασετε ποτε ουτε και οταν μεγαλωσετε την τωρινη σπιρταδα και ψυχουλα σας!

Φιλεναδες μου ιντερνετικες να ειστε παντα καλα και να χαιρεστε όσους αγαπατε.
Μικροι συγγραφεις καλη προοδο στο σχολειο σας
Αλντε μου ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω! εισαι θησαυρος!

Λια! I love you
Elenor Baker

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Κυρ Οκτ 06, 2013 11:34 am

αχ τερυλια τ ωραια π ειν τ λογια σ......!!!!!!!!Smile

κ μεις σ αγαπαμε κ σε σκεφτομαστε,αληθεια!!!!!!!!!
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3426
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Κυρ Οκτ 06, 2013 6:41 pm

Α χα! Very Happy  Τελικά τα κατάφερες... μέχρι εχτές έλεγα πως δε θα προλάβεις... είσαι απίστευτη! :bball: 

Έχουμε ακόμη λίγες ώρες μέχρι τον τελικό νικητή (αν και η Λία δεν άφησε να πλανάται καμιά αμφιβολία...jocolor )

Εγώ - είπαμε - τελευταία και καταϊδρωμένη lol! 
voula

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 12:23 am

Ως κλασσική Ελληνίδα της τελευταίας στιγμής, μόλις πριν λίγα λεπτά τελείωσα την ανάγνωση των ιστοριών.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια στους 4 συγγραφείς!! Δυστυχώς είμαι από τις άτυχες που δεν μπορούσαν να ψηφίσουν εφόσον δεν έβγαιναν οι επιλογές αλλά μόνο τα αποτελέσματα, όπως έχετε ήδη διαπιστώσει. Αυτό όμως δεν με πειράζει καθόλου, γιατί ήμουν τρομερά προβληματισμένη στο που θα δώσω την ψήφο μου και τελικά, μάλλον νιώθω υπέροχα που δεν χρειάστηκε να ψηφίσω!!
Είστε υπέροχοι, ταλαντούχοι και αυτό που κάνετε είναι αξιοθαύμαστο!! Μη σταματήσετε ποτέ να βλέπετε την ζωή αστεία και ρομαντική. Μη σταματήσετε ποτέ να πιστεύετε ότι το όμορφο τέλος μας περιμένει πάντα....
Συγχαρητήρια και πάλι!!

Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 10:28 am

Για 23' δεν το πρόλαβες, και απ΄ό,τι έμαθα ούτε η Δέσποινα πρόλαβε... scratch 

Δεν πειράζει... την άλλη φορά να είστε πιό γρήγορες...  
Σπόιλερ:

Τα ονόματα των συγγραφέων κατά -τελείως τυχαία - σειρά εμφάνισης των φικ -αν και δε νομίζω πως χρειάζονται συστάσεις - έχουν ως εξής:

1. Σταυρούλα
2. Βαγγέλης
3. Δόμνα
4. Λένια

Νικήτρια αυτού του διαγωνισμού είναι η Ελεονόρ μας με το φικάκι που έκανε, για πολλούς, την έκπληξη.
Μεταξύ αυτών και εγώ, που, διαβάζοντάς το, δεν πίστευα στα μάτια μου πως το έγραψε η Ελεονόρ.
Πολύ όμορφες εικόνες - νομίζω πως ήταν και το πιό δυνατό της σημείο - , δυνατά συναισθήματα, ιστορία που δεν βάραινε/κούραζε τον αναγνώστη, και με μέτρο όλα σωστά δοσμένα. Να υποθέσω πως η έκθεση ιδεών είναι το αγαπημένο της μάθημα;;;

Όπως και να 'χει, και τα τέσσερα παιδιά δικαιούνται το δωράκι τους.
Θα μου στείλετε όλα σας τη διεύθυνσή σας και - ελπίζω μέσα στο μήνα  - θα λάβετε το δωράκι σας. Μην περιμένετε τίποτα χρυσοποίκιλτα ρολόγια με μπριγιάν και διαμάντια...  κάτι μικρό για τη συμμετοχή σας, αλλά ελπίζω να αρέσει σε όλους. Τα δωράκια είναι hand made από την Κάμπια μας και, όταν τα λάβετε, θα αναρτήσω τις φωτογραφίες τους. Ε, να μη χαλάσει και η έκπληξη...

Ευχαριστώ όλους και όλες για τη συμμετοχή σας, είτε ως αναγνώστες είτε ως συμμετέχοντες!!! Ραντεβού μάλλον τα Χριστούγεννα! rendeer 

Το παρόν θέμα θα παραμείνει ανοιχτό για λίγες μέρες ακόμη για τα σχόλιά σας.
Στη συνέχεια θα πάρει τη θέση του, ερμητικά κλεισμένο, st  στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.
kambia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Registration date : 10/01/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 11:02 am

Τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά. Είχα καιρό να διαβάσω τόσο καλά Καντικά Φανφικ.

Υγ. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να ψηφίσω γιατί ο υπολογιστής μου αποφάσισε να χαλάσει μέσα στο Σ/Κ Crying or Very sad 
Elenor Baker

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 1:45 pm

aldebaran έγραψε:
Πολύ όμορφες εικόνες - νομίζω πως ήταν και το πιό δυνατό της σημείο - , δυνατά συναισθήματα, ιστορία που δεν βάραινε/κούραζε τον αναγνώστη, και με μέτρο όλα σωστά δοσμένα. Να υποθέσω πως η έκθεση ιδεών είναι το αγαπημένο της μάθημα;;;
αλντε αν ειχαμε αυτο το μαθημα αντι για εκθεση σκετο δν θ κοιμομο0ν καθολο0 στο σχολειο....!!!!

εντωμεταξυ τα λογια σ μ θυμιζο0ν φιλολογο....(μηπως ειχες σκοπο ν γινεις???Wink )

να δωσω κ γω συγχαρητηρια σε ολο0ς το0ς συμμετεχοντες,τις ιστοριο0λες το0ς τις διαβασα μεσα
σε μια μεραrabbit all together....κ οπως ειπα κ στην αρχη αρχη ο καθενας το εχει κανει ν αντικατοπτριζει τον χαρακτηρα το0!!!!!!!!!!!!!!
stavroylaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 2:33 pm

αλντε την δικια μου διευθυνση την εχεις απο προηγουμενα μυνηματα... 

Συνχαρητηρια στην νικητρια 

~Have a nice day!
http://www.youtube.com/user/stavroylaki
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3558
Τόπος : μικρό σπίτι του αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 2:41 pm

Συχραρητηρια ελινωρ και μπραβο παιδια για τα φικ σαςLike a Star @ heaven 
voula

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 3:43 pm

Aldebaran έγραψε:
Για 23' δεν το πρόλαβες, και απ΄ό,τι έμαθα ούτε η Δέσποινα πρόλαβε... scratch 

Δεν πειράζει... την άλλη φορά να είστε πιό γρήγορες...  
Σπόιλερ:

Άλντε είχα τελειώσει την ανάγνωση αρκετά πριν τις 12, αλλά δεν μπορούσα να ψηφίσω γιατί δεν ήταν ενεργές οι επιλογές. Έψαχνα μήπως υπάρχει άλλος τρόπος. Μπήκα και με άλλον browser μπας και..... αλλά τίποτα. Το μνμ το έγραψα αφού είχα εξαντλήσει τα περιθώρια προσπάθειας και έκανα μια επίσκεψη χμ.... 
Πάντως σε καλό μου βγήκε γιατί πραγματικά ήμουν αναποφάσιστη.
Συγχαρητήρια στην Elenor για την επιτυχία της, αλλά και πάλι συγχαρητήρια και στους 4, για τις όμορφες ιστορίες!!
Μπράβο παιδιά!! 
candy-candy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 6:13 pm

MΠράβο Δομνίκη! νΑΙ, μονο και μονο για τις ωρε ςπου περασεςγια να το φτιαξεις το αξιζεις

εγω ειμαι λιγο το παραπονεμενο Sad  αλλα τεσπα
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV

Άντρας

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 6:58 pm

Συγχαρητήρια Δομνίκη ! Ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία και το χάρηκα πάρα πολύ. Ανυπομονώ ήδη για τον επόμενο διαγωνισμό :o
Elenor Baker

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 7:07 pm

ο0αο0 μ φαινεται παραξενο π με ειπατε ΔομνικηWink........!!!!

αλντε την δικη μας διευθυνση νμζ στην εχει δωσει η λενια.....jocolor
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Δευ Οκτ 07, 2013 8:13 pm

Δυστυχώς, δεν έχω τις διευθύνσεις σας... Sad  τα παλιά μηνύματα διαγράφονται από μόνα τους όταν συμπληρώνεται κάποιος αριθμός... σ' αυτά που μου έχουν απομείνει, δεν περιλαμβάνονται εκείνα που μου είχατε στείλει τη διεύθυνσή σας... rabbit Οπότε... αν δε σας κάνει κόπο... Razz

Βούλα, αυτό το πρόβλημα είχε παρουσιαστεί και νωρίτερα... δεν ξέρω γιατί confused  Λυπάμαι που δεν προλάβατε... No
voula73

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τρι Οκτ 08, 2013 8:58 am

Μπραβο σε ολα τα παιδια!!! Και συγχαρητηρια στην νικητρια  !!
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τετ Οκτ 09, 2013 10:20 am

dindon ΠΑΙΔΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ, τις διευθύνσειειειειειεις σαααας... st 
VaggelisV

Άντρας

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τετ Οκτ 09, 2013 8:23 pm

Να πάρει, λόγω σχολικής χρονιάς μου πήρανε το laptop κι έχω ξεμείνει με το αρχαίο το επιτραπέζιο, που δεν μπορεί να μπει ούτε στο 30% αυτών που θέλω να μπω. Δεν μπορώ να στείλω μηνύματα από αυτό το αρχαίο κομπιούτερ. Ποιο εύκολα θα χειριζόμουν τον Μηχανισμό των Αντικυθήρων :x Καμιά βοήθεια; :roll:
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Πεμ Οκτ 10, 2013 9:39 am

Μπορείς να τα γράψεις σε κάποιο θέμα του φόρουμ που δεν είναι ορατό και μόλις τα δω να το σβήσω. Wink 
papirous

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Παρ Οκτ 11, 2013 8:50 am

Μπραβο σε ολους του συμμετεχοντες!!!!!! 
Παρα πολυ ομορφες ιστοριες! Και πολυ καλες γραφες!!!!! 
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Παρ Οκτ 11, 2013 10:11 am

VaggelisV έγραψε:
Να πάρει, λόγω σχολικής χρονιάς μου πήρανε το laptop κι έχω ξεμείνει με το αρχαίο το επιτραπέζιο, που δεν μπορεί να μπει ούτε στο 30% αυτών που θέλω να μπω. Δεν μπορώ να στείλω μηνύματα από αυτό το αρχαίο κομπιούτερ. Ποιο εύκολα θα χειριζόμουν τον Μηχανισμό των Αντικυθήρων :x Καμιά βοήθεια; :roll:
Α... επίσης, αν μένεις Αθήνα μπορούμε να κανονίσουμε ώρα (απογευματινή) και τόπο που να σε βολεύει για να σου τα παραδώσω ιδιοχείρως st 
candy-candy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τρι Οκτ 15, 2013 9:20 pm

τα δωρακια εχουν σταλθει;
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τετ Οκτ 16, 2013 11:01 am

Βιαζόμαστε κυρά Λένια μου;;;;   Θα γεράσετε γρήγορα...  

Σπόιλερ:

Elenor Baker

Θηλυκό

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού   Τετ Οκτ 16, 2013 5:47 pm

ωρες ωρες λενια.......Embarassed

Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Νέα - Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί-
Μετάβαση σε: